PDA

Zobacz pełną wersję : metka :P



karol
16-09-06, 21:42
Heja :D mam pytanie :P Mam w domu 50 tab mety no i sie zastanawiam czy ja zjesc...czy moze dac sobie spokoj z tym gownem ?? Jest sens wziąśc 50 tab?? Aha koksu nigdy nie jadłem :P czyli jestem prawiczkiem w tych sprawach :roll:

damiano
16-09-06, 23:32
Moim zdaniem nie

jondeca
17-09-06, 00:54
zdecydowanie nie!!! tylko nastawił bys organizm na anabolizn i dupa!!

Gonatropin
17-09-06, 08:21
Można, ale nie w Twoim wypadku :wink:

tMQ
17-09-06, 11:51
tjw ;]

karol
17-09-06, 16:25
Można, ale nie w Twoim wypadku :wink:
a czemu nie w moim wypadku :D
Ale jak mowicie ze nie to dam se spokoj :P

pey
17-09-06, 18:43
zresztą 50 tabletek metanabolu nie dało by Ci żadnych rezultatów, więc nie opłaca się "brudzić" organizmu! Odradzam stosowania...

scuter
24-09-06, 17:14
Wiecie co ja nie wiem czy tu nie gra jeszcze rola organizmu mam kuzyna wazyl 85kg zaczol w domu ze sztanga i hanklami ale nie mogl duzo wcinac bo go odzucalo calkowicie od jedzenia dorwal mete 30tab..Po tyg zaczol wcinac wszystko i malo mu bylo noi masa rosla naprawde szybko i zeby bral duzo tych tab.,nie na poczatku bral po dwie,puzniej po jednej dokupil jeszcze 20 i po roku bez jaj 108kg na wadze facet byl normaly potym roku monstrum .Simialem sie ze to wsio zejdzie, ale minol drugi rok ,nic juz nie bral i cwiczenia sie skonczyly jest teraz ze mna w hamburgu wazy 92kg ale musi uwazac co je bo mowi ze chyba se skopal przemiane materi i tyje zaraz .fakt miesnie obrosly tluszczem to wiadomo bez cwiczen ,ale masa jako tako wyglada robi wrazenie. i wyglada to nastepujaco ze meta tylko poprawila apetyt i skopala przemiane ,albo co gorsza watrobe ,ale jak dla mnie efekt zadawalajacy ,a co do watroby przydaly by sie badania ,choc mowil ze bral do mety nestatyne wiec mysle ze nie powinno byc wiekszych problemow

pey
24-09-06, 18:19
objawy niekorzystnego wpływu metanabolu na wątrobe ujwniają się zazwyczaj nie podczas stosowania czy zaraz po odstawieniu tabletek, ale po dłuższym czasie...

"...Podczas długotrwałego stosowania leku mogą pojawić się zaburzenia ze strony układu pokarmowego (nudności, uczucie sytości, wymioty, biegunka, żółtaczka), zaburzenia libido, trądzik, zaburzenia wydzielania gonadotropin, obrzeki,, pobudzenie lub senność..."