PDA

Zobacz pełną wersję : Garazowa siłownia + trening - HELP



Dembiu
06-08-08, 19:42
Tak więc zastanawiam się nad cwiczeniem formy i formowaniem miesni w domowym zaciszu... I tutaj zwracam się do was, czego potrzebuje, co mam konkretnie kupić by być zadowolonym z treningów i osiąganych efektów?

Wiadomo, że ławke + hantle, coś jeszcze?. Gdzie to kupić, co najlepiej wybrać? Allegro? Może ktoś sie zaopatruje na jakiejs innej stronie? Jaki byl by ogolny koszt takiego zaopatrzenia?
Musze polepszyc wyglad mojej klatki piersowej + rączek i ogolnie lepiej wyglądać... Po prostu nie mam czasu po pracy jechac do miasta i cwiczyc na silowni, musze mieć coś pod reką, prosze o optymalne porady na temat tego co mam kupić i gdzie?

Z góry dziękuje.

Dembiu
06-08-08, 19:51
Aaaa, mam 400zł z groszem, czyli nie za wiele ^^ Ale na poczatek... To nie ma byc jakiś full wypas.

12uxerbq34
06-08-08, 20:10
400 zl to malo na nowy sprzet ;( a nie ma u ciebie w miescie silowni ? karnet bedzie tanszy i naucza cie podstaw . Lub moze ktos ma jakas domowa silownie , dogadajcie sie zrzuccie na nowy sprzet cwiczcie razem :)

hustek7
06-08-08, 20:16
do ławki dokup wyciąg gorny,wstawia się go do ławki w miejsce gdzie jest sekcja do cwiczenia nóg.trzeba dobrać taki by profil wyciągu, ja mam 4cm na 4cm pasował w profil ławki u mnie jest to 5cm na 5cm +jakas tam plastikowa podkładka która byla w sekcji noznej lawki pasuje idealnie

tm7
07-08-08, 14:52
400 zł to trochę mało, ponieważ obciążenie jest drogie, ławeczkę możesz sam zrobić żeby nie wydawać na nią pieniędzy
http://allegro.pl/item407052853_najtaniej_sztanga_hantle_obciazenie_ 63kg.html
tutaj coś masz na początek , musisz poszukać może ktoś ma używane żeby coś sprzedać
kup sobie drążek

Dembiu
07-08-08, 15:07
Dziękuje, prosze o wiecej linków z zestawami.

Punisher
07-08-08, 15:33
Idz do tokarza, sie spytaj, czy ci zrobi jakos tanio krazki - góra 4zl/kg, bo za 5 jest w sklepie.
Nie kupuj wyciagow, inwestuj we wolne ciezary.
Chyba ze kupisz sobie koleczko i linke stalowa i sam zrobisz o ile umiesz.
Zloz sie z kumplem jakims najlepiej.

HerQleSZMC
07-08-08, 19:29
tm7 znalazł Ci dobry zestaw na początek. moze troche mało obciążenia ale na sam początek wystarczy. Ławeczke zrób samemu z czegokolwiek. Napewno masz jakichś kolegów... nakręć któregoś na ćwiczenie to moze złozy sie z Toba. Na ten zestaw wydasz 300 zł...zostanie Ci jeszcze 100zł. za te 100zł mozesz jeszcze pare kilo obciążenia kupić. Za miesiac albo półtora jak będziesz mial wiecej kasy to kupisz sobie ławeczke i reszte sprzętów.