PDA

Zobacz pełną wersję : Czym jest dla ciebie trening ??



Tukan
06-08-08, 18:14
Temat zakładam trochę dla zabawy, ale przede wszystkim dla mobilizacji.
Tutaj każdy może napisać czym jest dla niego trening, a w chwilach słabości zajrzeć i dostać powera !!
Tak więc proponuję zabawę i zapraszam wszystkich do pisania odczuć na temat treningu!!
Starajcie się pisać krótko i konkretnie, wyrazić się w zdaniu lub dwóch.

Ja zaczynam ;)

Trening jest dla mnie:

Mocą, siłą, wolnością i zdrowiem czasami nałogiem, życia sposobem !!

Dla każdego kto powie coś od siebie, prosto z serducha ja osobiście daję sogacza za odwagę i wielkie brawa

Sargon
06-08-08, 18:22
odskocznią od szkoły i życia ;)

Arek17
06-08-08, 18:55
mogę się odstresować i sprawia mi to przyjemność :)
Czuje się lepiej i wiem że robie coś dla siebie a nie siedze przed tv

everard
06-08-08, 19:05
Ja na silowni przede wszystkim odpoczywam psychicznie :P

12uxerbq34
06-08-08, 20:09
Jak trenuje i widze efekty jestem szczesliwy, ze serce, ktore wkladam w trening na silowni przynosi efekty :D <3333

dexter
06-08-08, 20:19
Ja ćwicze żeby wyładować nadmiar energi, aby dobrze wygladać i żeby nie przyrosnać do krzesła. No i podobnie jak kolega wyzej, gdy widze efekty od razu jest motywacja do dalszej pracy, ale najlepsze z tego wszystkiego są spojrzenia dziewczyn od czasu do czasu (gdy sciągne koszulkę ) hehe.
pozdro i zycze motywacji...

terrorsiejem
06-08-08, 20:28
trening dla mnie jest przede wszystkim wyżyciem sie i odstresowaniem przy okazji powoduje zadowolenie z osiągów i ciężkiej pracy.

HONDA_
06-08-08, 22:05
a dla mnie jest zapomnieniem o rzeczywistości...:) jak jestem sam ( a mam siłke w garażu ) to zapominam o wszystkim ;D czasem zdaje mi się, że jestem w jakimś innym wymiarze :) może efektów jeszcze olbrzymich nie mam...ale uwielbiam to ;)

.Smile
06-08-08, 22:18
zabicie czasu.

Ewka
06-08-08, 22:47
Odreagowanie stresu, ( czasami rozładowanie agresji), odpoczynek psychiczny, poprawa humor i samopoczucia - bo mam świadomość, że robię coś dla siebie i swojego wyglądu ( coś jak wizyta u kosmetyczki :) ) , kontakt z miłymi ludźmi, wzmocnienie siły, przyjemne uczucie zmęczenia po porządnym treningu, a poza tym to koleżanki mi zazdroszczą, że tam chodzę - tylko nie wiem dlaczego zazdroszczą, skoro też mogą iść i poćwiczyć.

ciaastek91
06-08-08, 23:09
ja cwicze zeby sie podobac laska i zeby byc duzym i mocno pizgac po ryjach!
w przyszlosci chce zostac krolem osiedla.

Sargon
06-08-08, 23:19
Dobra daje za Tukana sogi bo on już śpi ;) A ciaastek91 nie powinien dostać bo to ja mam się laską podobać :D

TazeR
06-08-08, 23:46
Ja ćwiczę żeby poprawić swój wygląd i nie chce być taki jak wszyscy. Lubie się wyróżniać z tłumu (nie koniecznie głupota xD)

Sargon
06-08-08, 23:56
Ja uwelbiam ćwiczyć po ciemaku;) jak na dworze jest ciemno znaczy się. W tedy mogę być sam (ćwiczę w domu) bo jak ćwiczę w dzień to zawsze ktoś mi zajrzy i siedzi, męczy, nie daj się skupić.. A w noramlnie też nigdy nie jestem sam bo mam siostre, brata i dwóch kuzynów i dwie kuzynki po sąsiedzku. Nie cwiczę po to by się laską podobać.
Bo poprawdzie to taki nałóg jest

bld
07-08-08, 00:20
Dla mnie silka jest odcieciem od szarej codziennosci, wypoczynkiem i odstresowaniem sie.
Wole ten czas spedzic na treningu niz przed tv wiedzac ze moj wysilek nie pojdzie na marne. Jak widze efekty chociaz te najmniejsze to mam motywacje do dalszego machania i wiem ze moja przygoda z silka dopiero sie zaczyna ;d

Reflex__88
07-08-08, 09:26
dla mnie kiedys siłka była oderwaniem sie od używek... wole chodzić na siłke niż np. chlać... potem hobby a teraz coraz bardziej przechodzi w nałóg... :D chyba łatwo popadam w uzależnienia... :P

Tukan
07-08-08, 11:22
Ciaastek91 rozjebałeś mnie tą swoją odpowiedzią, szczególnie królem osiedla heheheheheh, ale mam śmiecha XD XD XD XD

tm7
07-08-08, 13:51
dla mnie trening jest przyjemnością czego nie mogę powiedzieć o nauce :| , wypoczynek psychiczny, odciąga mnie on od chlania, kiedy nie zapodam w tygodniu 3 treningów czuję że to jest stracony tydzień

007
07-08-08, 22:48
Rano pompki zaraz po wypadnięciu z łóżka ,po śniadaniu biceps aby białko do mięśni podpompować,200 brzuszków do obiadu i w trakcie obiadu pompuje bicka o kolano,później jeszcze pare (set) pompek przed snem a wszystko to bo lubie pizgać żelazo i ćwiczyć za pomocą rąk, xxxD

ciaastek91
07-08-08, 22:54
ale wacka nie mecz za bardzo..

007
07-08-08, 23:00
Ostatnio się oszczędzam żeby teść nie spadł ,he he

LeBron23LBJ
08-08-08, 10:59
dla mnie siłka jest drugim światem, jak ide cwiczyc z ciezarami, to momentalnie zapominam o wszystkim. O wszystkim!!! I gdy jeszcze treningi spełnią zamierzony efekt to jest naprawde super!!!

czuwajista
08-08-08, 11:39
Coś wspaniałego nie do opisania :P

Reflex__88
08-08-08, 11:42
to podczas stosunku seksualnego spada poziom testosteronu?? :D

PanAntek
08-08-08, 12:05
Trening jest dla mnie oderwaniem sie od szarej rzeczywistości :)
ćwicze dla siebie a nie dla kogoś , chce być silny i trzaskać lamusów też po pyskach :D

Piteros
08-08-08, 12:39
Wyluzowanie sie , poprawienie kondycji , oderwanie sie od swiata ;)

Gutek912
08-08-08, 15:40
Hmmm.. dla mnie jest odreagowaniem stresu, wyzbyciem się agresji (jak mnie ktoś lub coś ostro wkurzy) Poprawieniem samopoczucia gdy widzę efekty mojej ciężkiej pracy, spotkaniem ze znajomymi a co za tym idzie jakimś współzawodnictwem bo jeden chce drugiego dogonić hehe ;D... Dobra starczy bo miało być krótko :PP