PDA

Zobacz pełną wersję : Strata wody z mięsni po skończonym cyklu



hans87
06-08-08, 14:59
Czy po skonczonym cyklu cała woda która nagromadziła się podczas niego w mięsniach, po jakimś czasie z nich ujdzie? jesli tak to po jakim czasie? pozdro

12uxerbq34
06-08-08, 15:05
a z czego skladal sie cykl moj drogi kolego??

hans87
06-08-08, 15:12
od jakiegoś czasu jestem po cyklu na kratynie firmy trec oczywiście mono :)

12uxerbq34
06-08-08, 15:19
aha ,czyli lekki cykl :) no wiec sluchaj podczas cwiczenia , szczegolnie na cyklu kreatyny bardzo wazne jest picie wody co najmniej 3l dziennie . Jezeli po cyklu bedziesz utrzymywal ten stan spadek wody powinien byc minimalny , no i dietka ! :)

hans87
06-08-08, 15:22
aha ,czyli lekki cykl :) no wiec sluchaj podczas cwiczenia , szczegolnie na cyklu kreatyny bardzo wazne jest picie wody co najmniej 3l dziennie . Jezeli po cyklu bedziesz utrzymywal ten stan spadek wody powinien byc minimalny , no i dietka ! :)

tylko wiesz, mi nie zalezy zeby miec mięsnie napompowane wodą, fakt że troche wody w nich musi zostać, bo pewnie nie mozliwe zeby cała zeszła:)

12uxerbq34
06-08-08, 15:30
caly ludzki organizm to w wiekszosci woda :) no na pewno nie podejda ci woda jak po koksach :D na kredce mono tak nie podchodzi bardzo woda
ale musisz pamietaj zeby pic jej odpowiednia ilosc . tym bardziej ze jest lato i bardziej sie pocimy :)

terrorsiejem
06-08-08, 19:52
woda zejdzie jak szybko i w jakiej ilości-kwestia indywidualna. To zależy od tego ile wody wraz z aminokwasami sie przyjęło a ile poszło na marne. To jest zależne od tego ile białka miałeś w diecie i jak ciężko trenowałeś :)

LELO206
06-08-08, 22:57
no kreatyna ma to do siebie że ona jest tak jakby bodźcem do budowania mięśni (przez gromadzenie wody mięśnie się rozciągają i tworzą się nowe włókna ) spadek w obwodach powinien nastąpić do 2 tyg, jeśli 2 tyg po cyklu zmierzysz obwody, to te obwody są już Twoje;) i jeśli będzie nadal ćwiczył nie powinny ci spaść:D

hans87
06-08-08, 23:55
powiem wam ze juz jestem ok. 4 tyg po cyklu i duzo po nim mi zostalo.... ogolnie jestem zadowolony. nie zalezalo mi zeby duzo wody w miesniach zostało, bo tu chodzi o to zeby miesnie byly wielkie bo włokna są wieksze a nie ze napelnione sa wodą tak jak po koksach... no chyba ze cos myle