PDA

Zobacz pełną wersję : Rozpiska



Creazy noob
03-08-08, 21:55
Heloł ;)

Jeżeli ma ktoś trochę wolnego czasu oraz chęci i doświadczenia to prosze o rozpiske ponizszych suplementów :

- Creatine 1250 300 caps Olimp
-Taurine 60 caps Vitalmax
- Dekstrojuice 0,5kg Olimp
-55 caps Hmb revolution Trec
-55 caps Hmbolon Olimp
-120 caps Hmb biogenix
-3kg gainbolic 6000 Olimp
-D-ribose powder 150g Olimp
-Crea-alkatech 105 caps Bio-tech Usa
-No i mam jeszcze cynk , witaminke b6 i magnez ,ale z tym to sobie poradze;)


Moje parametry to : 80 kg
Cel: Masa / siła
Mam zamiar trenowac 3 dni w tygodniu ( piątek ,sobota, niedziela ) ,bo praca mi uniemozliwa inne opcje.

Ps. Miałem to rozpisane od brachola ,ale zgubiłem tą kartke ;/
a teraz nie mam do tego głowy tagze prosze o pomoc.

MhL
03-08-08, 23:00
Creatyna, HMB, 3 dni pod rzad trenigng. Nie tedy droga.

Podaj staz, dietka.

milan22
04-08-08, 11:28
dokladnie najlepiej się cwiczy poniedzialek sroda piątek ale rozumiem praca ale wtedy to lipa mmmmm chodzi ze 3 dni pod rzad silki to nie tak miesnie musza odpoczywac regenerowć sie ćwiczysz w poniedzialek wtorek regeneracja sroda czwiczysz czwartek regeneracja piatek czwiczysz sobota niedziela regeneracja i tak jest najlepiej przynajmniej dla mnie tak to ci nie bdzie szlo bedziesz spalal miesnie bo miesnie nie beda odpoczywac inaczej po prostu bedziesz sie rzeżbil a tobie przeciesz cho dzi tak jak napisaleś masa sila ale bedziesz mial klopot bo jak pracujesz i mozesz tylko piatek sob. nied. a dietke jakąs do tego masz rozplanowaną chces

Creazy noob
04-08-08, 18:23
O dietke to się nie martw , zarówno jak o staż.
Wiem ,ze to nie za dobrze z tym trenningiem pod rzad ...
Razem z bracholem dajemy na siłce ,ale on teraz tak samo jeździ na delegacje , rozpisał mi jak to ma wygladać ,ale zgubiłem kartke hehe ,a on nie chce nawet myśleć nad tym poraz 2 ;/ ... chodzi tylko o rozpisanie supli , jak Wy to widzicie .

Creazy noob
04-08-08, 18:27
a wiecie co ... rozpiszcie mi to na 5 dni .
Gadałem z maystrem , bde pracował tylko 4 dni a reszta szkoła pomijajac niedziele :D

*żałuje tylko ,że zgubiłem tą kartke bo miałem b.dobrze rozpisane wszystko sie zgadzało ... a ja nie mam czasu nad tym myśleć po pracy :(

Kilu
04-08-08, 19:11
Jeśli nie podaż stażu nikt ci nie pomoże

Creazy noob
04-08-08, 19:14
15 miesiecy "+ -" bo czasme coś wypadało na chorobe ,maturke oraz wakacje ... zadowolony ???

a jak już pisałem o staż nie masz sie co martwić wiec nie nabijaj sobie punktów za posty Kilu.

Kilu
04-08-08, 19:30
Drogi Creazy Noobie, staż należy podać w celu dobrania odpowiednich proporcji odżywek, bo inne porcje są dla początkującego i inne dla doświadczonego. Jeżeli nie wiesz takich podstawowych rzeczy to czego tu szukasz?

Creazy noob
04-08-08, 19:37
o tym to wiem , ale napisałem ,że nie ma sie co martwic o staż bo troche już podźwigałem.
a gdybyś umiał czytać to byś zauważył w pierwszym poście czego szukam

MhL
04-08-08, 19:47
Jakie przebyles cykle?, to pierwszy? Czytajcie podwieszone regulaminu. Ulatwia pomoc

Creazy noob
04-08-08, 19:49
rok temu miałem 2 na zwykłym mono i przy tym drugim walnełem do tego dextroze o raz 6kg gainera ;P ...---> no to juz chyba wszystko :P