PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki pompujące - dobre to ?



Daro17
03-08-08, 21:13
Co myślicie o odżywce tego typu ?? http://www.testosterone.pl/product_info.php/cPath/66/products_id/1002/AAKG-Mega-Hardcore.html
Nigdy nie kupowałem takich pompujących rzeczy zawsze białka, masówki, kiedyś tylko carbo no i kreatyna.
Dobre są takie pompujące co dałem linka ??

*TERRORBLADE*
03-08-08, 22:13
to arginina - przydatne to ,ale jak chcesz dobrą pompke potrenningoa to polecam Ci Nitrobolon \ massacra \ cellpump'a

Punisher
03-08-08, 22:44
Najlepiej aakg dołączyć do kreatyny w cyklu.

Co do:

jak chcesz dobrą pompke potrenningoa to polecam Ci Nitrobolon \ massacra \ cellpump'a
Porównujesz staki kreatynowe do aakg?
Chyba wiadomo jaka jest różnica...

u.waw.pl
03-08-08, 23:26
Opinie są podzielone, większość ludzi twierdzi, że pieniądze wywalone w błoto.

dejwid997
04-08-08, 11:51
dobra opcja polacz to z Purple Wraata albo White Flood
bedziesz na bank zadowolony

*TERRORBLADE*
05-08-08, 20:50
Punisher ...chodziło mi o to ,że jak zależy mu na pompce to lepiej niech kupi sobie CP etc. ;)
Wcale nie porownuje AAKG do Stack'ów :P

Reflex__88
05-08-08, 22:02
a jak ktoś próbował już Nitrobolon \ massacra \ cellpump'ato polecam Horse Power, też dobrze pompuje... :)

NIKOLIS 168
06-08-08, 21:51
Moj ostatni cykl Vault + No Xplode rozrywa miesnie !

LELO206
06-08-08, 23:14
hmmm, no podobno pompka jest po tym. W każdym razie na pierwszy cykl czego kolwiek możesz to wziąć;)

jasiu1910
09-08-08, 14:17
a co lepsze: aakg czy stacki??

ciaastek91
09-08-08, 14:39
a co to za porownanie?
w stackach tez jest aakg.

fernando2000
09-08-08, 15:20
A po co Ci tam pompa? przecież po treningu zejdzie z Ciebie jak z balona powietrze :-) Lepiej inwestować w coś innego niż w odżywki co zawierają NO

Gandziamen
09-08-08, 17:05
Jeśli już chcesz tej pompy to AAKG nawet dobre ;) fajnie się ćwiczy, ale nie oczekuj, że pompa zostanie ;)

tasiek7392
11-08-08, 18:20
Nie będe Ci robił kazań typu "A po co Ci tam pompa? przecież po treningu zejdzie z Ciebie jak z balona powietrze" jeśli chcesz kupić sobie pompke to zdecydowanie większość osób Ci poleci własnie NitroBalon kumplem brał i AAKG i NitroBalon zdecydowanie poleca NitroBalon.Wiadome NitroBalon troche więcej kosztuje ale myśle ze jakbyś kupił 2puchy AAKG nie było by takich efektów jak po jednej puszce NitroBalon

A czy odzywki pompujące są dobre???Wiesz/Wiecie na jakiej zasadzie działa przyrost mięsni????Bez jakichkolwiek odzywek masz pompke po ćwiczeniach(Tylko nie taką jak po NitroBalon) dlatego że mięsnie są rozrywane a w mięjsce pęknieć tworzy sie mała warstwa mięsni (blizny)(Dlatego ważna jest przerwa po treningach na daną partie mięsni żeby mięsnie się zregenerowały) nie tak wielkie jak szpara rozerwanych mięsni tylko strasznie malutkie dlatego tak ciężko nam w krutkim czasie miec wymażoną sylwetke).Nitro Balon pompuje po to żeby bardziej rozerwac mięsnie i wiadome że jak bardziej mięsień rozerwany tym większe musi byc w tym miejscu blizna.Strasznie to skąplikowane i tak napisałem to swoim językiem bo jakbym napisał tzw językiem naukowym ciężko byłoby Ci zrozumiec.Jak coś nie rozumisz pytaj bo troche namotałem:)