PDA

Zobacz pełną wersję : DJETA NA 93KG DO OCENY ?? i POMOC



Dyfel997
15-09-06, 23:31
MAM PYTANKO JA JU&#379 OD JAKIEGOS CZASU JEM NORMALNIE SUPLE GAINER ITP. i chciałem sie spytac czy djeta namnie na waże 93 kg musi byc obszrerna bo dużo ptrafe zjeśc i juz troche wygladam .podam przykładową djete powedzcei mi djta jest tak wążna renng mam juz dopracowany suple też ale djee nie jak bym niejadł suple to wedy sprubował bym djete bo budżet mał wiec albo to albo to musz ewbrać powiedzcceni mi ja już an forum dużo przeczytałem na te temat ale chcaiłbym waszej decyzji usłyszeć.



1. Platki owsiane na mleku lub wodzie + bialka jaj.
2. Pieczywo razowe, chuda szynka, warzywa.
3. (Przed treningiem) Ryz brazowy, piers drobiowa, warzywa, oliwa z oliwek.
4. (Po treningu) Carbo, banany, sok, itp. Po 30 minutach odzywka bialkowa.
5. Ryz brazowy, tunczyk w wodzie, warzywa.
6. Chudy twarog, warzywa, owoc.
7. Odzywka bialkowa, oliwa z oliwek.






6.30 -mleko+płatki kukurydziane, ewentualnie jajecznica z 4 białek + 1 żółtko
10.00 -kanapki z chleba razowego lub przennego
pełnoziarnistego z szynką lub serem białym + jabłko
12.00 -....jak wyżej....
15.30 - (przed treningiem)- ryż + pierś z kurczaka lub ryż +
jogurt
.....zaraz po treningu 2 banany lub szklanka soku winogronowego......
18.00 -(po treningu) jajecznica z 5 białek i 1 żółtka lub makaron z serem białym lub kasza gryczana polana sosem i smażona ryba
22.00 -twaróg ze szczypiorkiem lub tuńczyk +2 kanapki chleba przennego pełnoziarnistego

u.waw.pl
16-09-06, 00:53
Rozumiem, że chodzi o dietę na masę. Prawdopodobnie nie jesteś hard gainerem, ani nawet ektomorfikiem. Dla Ciebie wystarczy 2g białka na kg masy ciała, 1 g tłuszczy /kg mc i 5g węglowodanów /kg mc.

Dyfel997
16-09-06, 16:24
a co myślisz jak gdybym brał weglowodany z bałkiem lub gainera z białkiem i do tego 3 razy dzenne ryż rano 2 surowe jaj a wieczorem bały ser jak ty bś mi doradził .doradz mi

u.waw.pl
16-09-06, 16:28
Ale to odżywka ma być dodatkiem do diety, a nie dieta dodatkiem do białka z gainerem. Jeśli masz dobrą dietę, to nawet nie musisz brać, ani białka, ani gainera.

Dyfel997
16-09-06, 17:06
no właśne że ja niemam djety się pytam ja przez całą poprezdnia zime jechałem na mase przytyłem 30 kg bez djety a teraz chciałbym sprubowac ale czy to co podałem było by dobrze wem ze djeta jes kosmicznie droga :idea: :idea: :idea: :shock:

[ Dodano: 2006-09-17, 13:11 ]
hej chciałbym żeby ktoś mi odp i doradził