PDA

Zobacz pełną wersję : sam niewiem ??



Dyfel997
15-09-06, 20:58
mam pytanko czy po dwóch opakowaniach mety bede miał duże skódki jedną juz jadłem a nad druga się zastanawiam cz brać doradzce tom perwszą brałem rok temu odp

vold
16-09-06, 09:04
Czyli pierwszy koks w wieku 15 lat no pięknie.

damiano
16-09-06, 12:35
U to wczesnie jakos.Mam pytanko dalo Ci to cos?????

jondeca
16-09-06, 13:36
w tym wieku szkoda zdrowia.tymbardziej ze dobrze ułozona dieta i suplementacja potrafi zdziałac cuda gdyz organizm i tak rosnie wiec potrzebuje tylko bodzca(treningu)i bez anabolików da dobry efekt!!

tMQ
17-09-06, 12:49
weź się za dietę, trening i regenerację oraz naukę ortografi... :lol:

panostry
25-09-06, 18:02
Trzy tabletki metki dla poprawienia sylwetki!?
Dobry koleś 15latek i koksiki a co dalej?
:shock: ??

Pavko
26-09-06, 08:54
W Twoim wieku to naprawdę niebespieczne kolego. Twoje własne hormony dopiero dają znać i lepiej właśnie je wykorzystaj a nie czepiasz się leków. Pomyśl co będzie za kilka lat takich eksperymentów, poczytaj o skutkach ubocznych. Np. może teraz bardziej interesuje Cie silownia niż dziewczyny ale za kilka lat możesz mieć kłopoty bo dziewczyny bedą się koło Ciebie kręcić a Twój wacek będzie wisiał jak klusek :razz: . Pomyśl czy warto. Dla Ciebie na razie dobra dieta plus jakieś suplementy i też urośniesz.

pey
26-09-06, 11:52
To staje się już śmieszne, gośc w tym wieku- ładnie!

"Podczas długotrwałego stosowania leku mogą pojawić się zaburzenia ze strony układu pokarmowego (nudności, uczucie sytości, wymioty, biegunka, żółtaczka), zaburzenia libido, trądzik, zaburzenia wydzielania gonadotropin, obrzeki,, pobudzenie lub senność"

Dyfel997
26-09-06, 18:03
Hej to mój mądry brat napsał ten post a ma on 17 latwęc jego oceńcie bo dopadł se do mojego forum dzik jeden! wec odp ale na niego