PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebna dobra dieta na mase



andzlik
02-08-08, 19:42
Witam potrzebuje dobrą diete na mase.Ważę 70kg. wzrost183cm. jak jestem na cyklu to ok. ale mam tak dobrą przemianę mateii że szybko mi to spada. proszę o radę albo jakieś posiłki(przepisy)

terrorsiejem
02-08-08, 22:43
jesteś na cyklu i nie masz diety... chociaż sie wysil i poczytaj http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8273

milan22
05-08-08, 00:40
ty tylko kogoś krytykujesz terrorsiejem moze chlopak nie wie i sie pyta a ty tylko podajesz linki zawsze juz to zauwazylem na forum jak jestes taki harpagan to napisz mu a nie wysylaj linki tylko napisz od siebie a nie to co przeczytales lub dowiedziales sie na forum terrrrrrrrrrrrorsiejem hahaha.......

Sargon
05-08-08, 12:34
Terrorsiejem powinien dać ten link http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=67 ;)

amanskiusz
05-08-08, 18:49
a to co kolega nie potrafi szukać, że pyta innych o dobrą dietę?? licz na siebie.........

Sargon
05-08-08, 23:26
amanskiusz nie wal smutów bo sam z początku chciałeś żeby Ci ktoś ułożył diete

amanskiusz
05-08-08, 23:28
No i co z tego?? Posiedziałem trochę nad tym i sobie ułożyłem.

Sargon
06-08-08, 09:59
tak ale najpierw sam chciałeś żeby Ci ułożyć, a andzlik chciał jakąś sprawdzoną. Rozumiesz różnicę??

terrorsiejem
06-08-08, 10:25
ty tylko kogoś krytykujesz terrorsiejem moze chlopak nie wie i sie pyta a ty tylko podajesz linki zawsze juz to zauwazylem na forum jak jestes taki harpagan to napisz mu a nie wysylaj linki tylko napisz od siebie a nie to co przeczytales lub dowiedziales sie na forum terrrrrrrrrrrrorsiejem hahaha.......

hehe. Jeśli lubisz pisac milion razy to samo to mu pisz :) ja odsyłam do gotowego tematu :) Sprawdz w słowniku co znaczy słowo krytyka (bo jeszcze pewnie nie miałeś o tym w szkole) i dopiero pisz że kogoś krytykuje :) bo dochodze do wniosku że nie znasz znaczenia coniektórych słów jakimi sie posługujesz. I skończ - to najważniejsze. Podałem koledze link który powinien go ukierunkowac i sprowadzic na ziemie (chociaż troche) ale zawsze znajdzie sie ktoś komuś sie coś nie podoba-dlatego ten kraj jest taki chory.

PFK
11-04-11, 18:10
siema
ważę 70 kg, mam 186 cm wzrostu, chciałbym przybrać na masie i wyrobić sobie mięśnie. był bym bardzo wdzięczny doświadczonej osobie która mi zaproponuje dobrą dietę i przy okazji chciałbym się zapytać czy ten trening który zamierzam robić będzie owocował

od poniedziałku do czwartku
4 serie na klatę
4 serie na biceps
4 seria na bary
każdego dnia

3 dni na regenerację

w szczególności mi zależy na mięśnie od pasa w górę

z góry dziękuje

INSIDER
11-04-11, 19:43
w szczególności mi zależy na mięśnie od pasa w górę

Stajl dyskotekowicza ;d