PDA

Zobacz pełną wersję : białko



widzewiak1910
02-08-08, 13:50
witam wszystkich chciałem sie dowiedziec jakie mam zazywac bialko zeby nie przytyc bo waze 80kg a mam wzrostu170. a tak wogule to jakie odrzywki na poczatek. bo chce miec szybki efekt mojch cwiczen na rzezbe.

Toma
02-08-08, 15:27
od białka nie przytyjesz ....

terrorsiejem
02-08-08, 15:52
zielona herbata i białko. Organizm nie potrefi magazynowac białka. Zużywa go tylko tyle ile jest mu potrzebne reszta jest wydalana dlatego nie ma możliwości żebyś przytył.

007
02-08-08, 17:06
witam wszystkich chciałem sie dowiedziec jakie mam zazywac bialko zeby nie przytyc bo waze 80kg a mam wzrostu170. a tak wogule to jakie odrzywki na poczatek. bo chce miec szybki efekt mojch cwiczen na rzezbe.

Zacznij od ułożenia diety ,białko w nadmiarze ( bez odpowiedniego wsparcia dietą ) może ci zaszkodzić ponieważ zbyt duża ilość białka zakwasza organizm w postaci mocznika powstałego podczas przemiany aminokwasów .Nadmiar białka jest także zamieniany na energie. Unikaj węglowodanów o (wysokim IG) zadbaj też o codzienną porcje (niezbędnych) tłuszczy w diecie .

A tak w ogóle to masz co rzeźbić , bo to chyba początek siłowni ?

12uxerbq34
02-08-08, 17:39
dokladnie, na sam poczatek zrob podstawowy krok !! - zacznij cwiczyc , juz samo cwiczenie przyniesie zadowalajace efekty , poniewaz beda to nowe bodzce dla organizmu i dobrze zareaguje na nie :) trzymaj podstawowa diete , nie jedz slodyczy , slodkich napoi ciast ~~ , zamiart 3 sytycj posilkow jedz 4-5 w rozlozonych odstepach czasu.
Jesli chodzi o bialko to na poczatek wystarczy najprostsze zwykle whey 80% ale na razie nie lap sie za odzywki. Dobrze wyregulowana dieta i tak przyniesie efekty

terrorsiejem
02-08-08, 18:04
Zacznij od ułożenia diety ,białko w nadmiarze ( bez odpowiedniego wsparcia dietą ) może ci zaszkodzić ponieważ zbyt duża ilość białka zakwasza organizm w postaci mocznika powstałego podczas przemiany aminokwasów .Nadmiar białka jest także zamieniany na energie.

A tak w ogóle to masz co rzeźbić , bo to chyba początek siłowni ?

jak sie ma h*jowe białko i nie ma sie diety to tak. Jednak przy dobrych proporcjach btw nie ma takiej możliwości.