PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na siłowni pod kontem sztuk walki



Skylark1987
14-09-06, 15:22
Potrzebuje rozpiski treningowej która rozwinie siłe, szybkość, moc, wytrzymałość, koordynacje ruchowa ktora jest wazna w sztukach walki... najlepiej żeby treningi odbywaly sie trzy razy w tygodniu... czekam na jakies propozycje... pzdr

mapet
14-09-06, 15:34
Tyle że widzisz to się raczej ze sobą gryzie trochę. Na siłowni mozesz wyrobic sobie siłę ewentualnie wytrzymałość, ale np szybkość i koordynację to właśnie na treningach sztuk walki raczej.

Michaelg
14-09-06, 17:16
Na siłowni mozesz wyrobic sobie siłę ewentualnie wytrzymałość, ale np szybkość i koordynację to właśnie na treningach sztuk walki raczej.

Dokładnie mapet ma rację. Sam trenowałem karate i szybkośc i tego typu rzeczy ćwiczysz na treningach lub w domu.
rób pompki na pięściach, boksuj w powietrze, rozciągaj sie- np próbuj zejśc doi szpagatu :)

Skylark1987
14-09-06, 17:38
No o ok :mrgreen: ale mi tez zalezy na treningu silowym a ze teraz chodze na silownie to nichce z niej zrezygnowac :mrgreen: dwa razy w tygodniu na sw i 3 razy silownia :mrgreen: mogli byscie mi podpowiedziec jakie cwiczenia wykonywac przez te trzy dni bo pompki i rozciaganie to codziennie robie w domu :razz: ...

mapet
14-09-06, 19:57
Poszukaj jest tutaj od groma treningów na masę. Wystarczy poszukać a z masą Ci siła pójdzie też oczywiście.