PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana planu ćwiczeń...



hans87
29-07-08, 21:48
hej mam dwa pytania... niedlugo planuje zmienić troche mój plan ćwiczeń a dokladnie rozkład tzn. w 1 dniu treningowym robić superserie (bic+tric) i teraz musze z porobic troche zmian i napiszcie mi czy tak moge zrobić?

pon: klatka + barki + 1 ćwiczenie na nogi
środa: plecy + kaptury + 1 ćwiczenie na nogi
piątek: superseria (bic+tric) + 1 ćwiczenie na nogi

kolejne moje pytanie to czy dobrze robie jak jem posilek przetrenigowy półtorej godziny przed treningiem? tylko ze jak tak jem to 40 min po treningu nie jestem jeszcze głodny i nie wiem czy moze powodem ze przed treningierm cała torebeczke ryzu wciągne i pozniej przez to dlugo nie jestem glodny. pozdro i proszę o pomoc.

hans87
30-07-08, 08:54
hej mam dwa pytania... niedlugo planuje zmienić troche mój plan ćwiczeń a dokladnie rozkład tzn. w 1 dniu treningowym robić superserie (bic+tric) i teraz musze z porobic troche zmian i napiszcie mi czy tak moge zrobić?

pon: klatka + barki + 1 ćwiczenie na nogi
środa: plecy + kaptury + 1 ćwiczenie na nogi
piątek: superseria (bic+tric) + 1 ćwiczenie na nogi

kolejne moje pytanie to czy dobrze robie jak jem posilek przetrenigowy półtorej godziny przed treningiem? tylko ze jak tak jem to 40 min po treningu nie jestem jeszcze głodny i nie wiem czy moze powodem ze przed treningierm cała torebeczke ryzu wciągne i pozniej przez to dlugo nie jestem glodny. pozdro i proszę o pomoc.



odpowie ktoś doświadczony, albo jakiś moderator? ludzie są wakacje i macie chyba duzo czasu na przeglądanie forum :) pozdro

polo
30-07-08, 22:04
zobacz w tematach podwieszonych i kącentruj sie na tych planach . W miare zdobywania doświadczenia zaczynaj je mogyfikować pod względem swoich predyspozycji

terrorsiejem
30-07-08, 22:20
piekny slogan polo :)
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ wybierasz cwiczenia zestawienie parti dobre ale nasówa sie jedno pytanie : czy nie za mało czasu na regeneracje mięśni nóg...

hans87
31-07-08, 09:53
Polo ja nie ćwicze od tygodnia... cwicze juz dosc dlugo i chciałbym zmienic rozklad treningu. Dotychczasz mialem taki:
klatka+ bic + 1 ćwiczenie nogi
plecy + tric + 1 ćwiczenie nogi
barki + kaptury + 1 ćwiczenie nogi

terrorsiejem ja nie mam nie wiadomo jak ostrego treningu na nogi. Mówisz ze moze byc takie zestawienie partii???

terrorsiejem
31-07-08, 10:10
tak bez problemu. Pewnie bedą zaraz wypowiedzi marud że klata i barki nie można bo sranie w banie itp. Ale jak bedziesz cwiczył to zobaczysz że bardzo fajnie sie cwiczy te partie ze sobą :) Nogi jednak robił bym góra dwa razy w tyg.

hans87
31-07-08, 10:36
tak bez problemu. Pewnie bedą zaraz wypowiedzi marud że klata i barki nie można bo sranie w banie itp. Ale jak bedziesz cwiczył to zobaczysz że bardzo fajnie sie cwiczy te partie ze sobą :) Nogi jednak robił bym góra dwa razy w tyg.


Nogi tak ćwicze, ponieważ nie chce dodawać dodatkowego treningu na nogi, wole cwiczyc 3 razy w tyg.na siłce.
a dlaczego nie powinno sie łączyc klatki z barkami? pozdro

terrorsiejem
31-07-08, 11:13
istnieje dziwna jak dla mnie teoria że podczas cwiczenia klaty barki pracują intensywnie i z tego powodu nie powinno sie cwiczyc ich razem. Ale jak dla mnie to gówno prawda :) (tzn.fakt jest że barki pracują ale nie aż tak intensywnie żeby nie można było ich robic w ten sam dzień)

hans87
31-07-08, 12:54
dokladnie.... jesli miałoby być tak jak mówią to w dzien kiedy ćwiczysz klatke nie powinno się bica robić, bo przy ćwiczeniach na klate łapki też pracują. Bede ćwiczył takim rozkladem i zobaczymy jakie bedą efekty. Jestem tez ciekaw czy po superseriach na łapy zwiększy mi się ich obwód :) pozdro

terrorsiejem
31-07-08, 14:03
no przez pare tygodni na superseriach powinieneś miec ładną pompe.

polo
31-07-08, 15:01
zmieniaj ten trening sam powinieneś go dobrać. zmieniaj kolejność ćwiczen, wyciskanie na plaskiej skośnej , jesli o biceps chodzi to zaz sztanga hantlami podciąganie na grażku. Bo najwarzniejsze jest to by zaskakiwać mięśnie... a nie je zamulać jednymi cwiczeniami