PDA

Zobacz pełną wersję : Poooomooocy



sakurka
29-07-08, 21:23
Witam mam taki problem w domu, a mianowicie:
jak zrobić widoczne mięśnie brzucha (bez napinania) w domu bez żadnych sprzętów sportowych

i mam prośbę, nie dawajcie tu odpowiedzi typu ,,Idź na siłownię" lub coś w tym stylu

tm7
29-07-08, 21:34
jaki masz wzrost i wagę ?? , jeśli nie masz dużo tkanki tłuszczowej to brzuszki z obciążeniem mogą być, a6w , abs , możesz zrobić sobie a6w na początek.
jeśli masz dużo tkanki tłuszczowej to wiadomo że musisz ją spalić , biegi interwałowe będą stosownym rozwiązaniem wtedy :)
poza tym dieta też jest ważna

sakurka
29-07-08, 21:38
to tak mam około 165 cm wzrostu i ważę ok. 51.5 KG

a co do tłuszczu to mam brzuch gruby (od alkoholu) a resztę nie i wytłumacz jakieś te ćwiczenia

tm7
29-07-08, 21:55
http://leparkour.ovh.org/porady/trening/6weidera/trening.jpg
tu masz opisane jedno z nich

Cielu7
29-07-08, 22:01
masz 14 lat i brzuch piwny cos mi sie nie wydaje a widoczne miesnie brzucha sie robi oo bardzo długo i najlepiej wlasnie sprzetem na silowni

hans87
29-07-08, 22:02
tm7 kolego co ty mu dajesz? przeciez to oczywiste ze jak nigdy wczesniej nie cwiczył brzucha to nie da sobie rady z aerobiczną 6 weidera :| na początek niech robi spięcia brzucha i brzuszki z skrecaniem tułowia... wszystko 3 serie po max powtórzeń. pozdro

sakurka
29-07-08, 22:12
mój kolega też nigdy nie ćwiczył brzucha a jak z nim gadałem na gg to powiedział że 1 co robił to aerobiczna 6 weidera (ale tego nieznam)

sakurka
29-07-08, 22:22
ale jak ma ktoś coś łatwiejszego to bardzo proszę

Kubak
29-07-08, 22:31
Przydalby sie chociaz drazek rozporowy. Za 20 zl kupisz na allegro. Wtedy sie wieszasz i podciagasz nogi do gory tak zeby cialo ukladalo sie jak litera L (nawet troche wyzej). Swietne cwiczenie, ja wlasnie tylko wykonujac to cwiczenie 5 razy w tygodniu przez pare miechow wypracowalem sobie ladny brzuch. Naprawde warto zainwestowac te 20 zl. (a przy okazji bedziesz mogl rece sobie poprawic)

tm7
29-07-08, 23:33
tm7 kolego co ty mu dajesz? przeciez to oczywiste ze jak nigdy wczesniej nie cwiczył brzucha to nie da sobie rady z aerobiczną 6 weidera :| na początek niech robi spięcia brzucha i brzuszki z skrecaniem tułowia... wszystko 3 serie po max powtórzeń. pozdro
pytał się co trzeba zrobić w domu żeby były widoczne mięśnie więc napisałem, do a6w trzeba mieć silną wolę żeby to skończyć , co miałem napisać rób kilka brzuszków to będziesz miał widocznie mięśnie bez napinania ?? :P

hans87
30-07-08, 09:01
pytał się co trzeba zrobić w domu żeby były widoczne mięśnie więc napisałem, do a6w trzeba mieć silną wolę żeby to skończyć , co miałem napisać rób kilka brzuszków to będziesz miał widocznie mięśnie bez napinania ?? :P

ale jako "doswiadczony zawodnik" wiesz ze aerobiczna jak na początek jest za ciezka dla niego. narazie niech robi podstawowe cwiczenia na brzuch, a jak juz sobie go wzmocni to niech sie zabierze za a6w. zgadzam sie ze silna wola to podstawa w tym sporcie :) pozdro

terrorsiejem
30-07-08, 09:40
ja tam na twoim miejscu nie robił bym a6w. Poprostu spięcia brzucha i bieganie (najlepiej interwały). Nie ma lepszych cwiczeń na odsłonięcie kaloryfera. Unikaj windy :) chodzenie po schodach wpływa bardzo kozystnie na brzuch.

sakurka
30-07-08, 13:24
a w internecie wyczytałem że na brzuch też można zrobić tak:
brzuszki z kolanami ugiętymi 4s. 10, 10, 8, 8
i alfabet 2s.

i co 1 tydzień powiększać serie o 1-2

nie było do tego komentarzy więc nie wiem czy dobre

Blackphoenix
30-07-08, 14:55
ahh ta dzisiejsza młodzież ;] wszystko chcą od razu ;D

sakurka
31-07-08, 09:52
to jak? jest jakiś taki trening na brzuch?