PDA

Zobacz pełną wersję : Obciazenia, gryf itp, tylko gdzie.!



Kubak
28-07-08, 21:53
Witam. Nie wiedzialem, gdzie umiescic temat. Jak cos prosze przeniesc do hydeparku.
Bardzo potrzebny mi jakis namiar na sklep kulturystyczny w Kielcach... obojetnie jaki. Ja nic nie moge na necie znalesc.
Prosze pisac PW jak znacie jakies. Bede bardzo wdzieczny. Pozdro
(temat do zamkniecia odrazu)

Cielu7
28-07-08, 22:19
jeżeli tanio to tylko na allegro bo np obciążenie jest straasznie drogie ale na allegro można znalesc w miare przyzwoite ceny

Kubak
28-07-08, 22:24
Nono ja wiem, tylko jak sie doliczy do tego koszt przesylki to wychodza te same pieniadze...

tm7
28-07-08, 23:45
możesz się ugadać że odbierzesz sam, zależy jak daleko masz gościa co ci sprzedaje

LeBron23LBJ
29-07-08, 10:59
ja juz wlasnie mam dosyc tych problemow i zapisuje sie na profesjonalna siłke tam na pewno mi starczy obciazen

Kubak
29-07-08, 11:05
Ja za to mam dosc jezdzenia na silke i wole sobie w domu wszystko miec :)
Szybko sie kasa zwroci.

Cielu7
29-07-08, 11:33
w domu nigdy nie kupisz tyle sprzetu co na silce to na pewno ja jednak wole przejsc sie kawałek i mam dobrze bo silke za darmo

Kubak
29-07-08, 11:39
Ja tez mam za free, ale wole byc niezalezny, zreszta czesto nie wypala i zamiast cwiczyc tak jak chce (pon, sr, pt) to cwicze raz tak raz tak i pozytku z tego nie ma :)
Szczegolnie teraz, mam lipomastie mimo , ze jestem szczuply (szok oO) i bede musial 3x w tygodniu klate robic, zeby sie pozbyc ...