PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja - ostro !!



Daro17
27-07-08, 17:50
Witam !
Mam jakieś 5-6 dni na zrzucenie 4 kilogramow lepiej 5 kilogramow... wychodzi jakis 1 kilogram dziennie.
W tej chwili nie chodzę na siłownie mam przerwe czyli nie wykonuje treningu siłowego.
Wykonuje tylko a6w w domcu ;]
Teraz tak mam 5 max 6 dni na zrzucenie podanych wyzej kilogramow.
Waze 76kg mam 175cm wzrostu. Nie jestem gruby, jednak nie wdawajmy sie w szczegoly musze zrzucic te kilogramy...
Od jutra zaczynam... Chce biegać oczywiscie to najlepsze tylko jesli chce zrzucic tak duzo to lepsze interwaly np. 10 minut pozniej basen pozniej sauna czy lepiej dlugotrwaly wysilek taki jak bieg truchtem 30 -40 minut ? a pozniej to co napisalem ? Do tego dochodzi oczywiscie a6w co dzien i ujemny bilans kaloryczny ale tylko ok. 300 kcal poniewaz nie chce starcic zbyt duzo miesnia. Czekam na rady i jakies dobre pomysly ;)
Wiem że ciężko będzie tyle zrzucić, ale jest to możliwe :) najwyżej zmniejsze jeszcze bilans kaloryczny ale wolałbym nie

TazeR
27-07-08, 18:00
Chetnie bym sie dowiedzial czemu chcesz tyle wrzucić i dlaczego akurat 5-6dni do glowy przychodzily mi rozne pomysly ale zaden madry :D

4-5 kg watpie moze 3 i to przy duzym wysilku. Moj kolega tez staral sie kiedys zrzucac kg w dosc szybkim tempie mial nadwagr 15kg.
Z tego co sobie przypominam to co dziennie robil sobie 3 dosc siezkie wysilki (jak dla niego) Od rana szedk grac w pile poszedl cos zjesc pozniej na basen znow jadl i szedl biegac dlugo ale różnym tempem troche truchtu i troche sprintu tak zeby sie naprawde zmeczyc. i po powrocie znow jadl.
3 Ostre wysilki i 3 średnie zdrowe przedewszystkim posilki.
Acha no i w Twoim przypadku dochodzi 4 wysilek po a6w

Jest teraz strasznie goraco wiec bedzie Ci troche latwiej i pij przy tym duzo wody bo mozesz sobie tylko krzywde zrobic jezeli bedziesz taki wysilek wykonywal w ciagu dnia a tylko tyle kcl jadl... Napisz za 6 dni co z tego wyszlo chetnie bym sie dowiedzial :]

Acha i lepiej nie zaczynaj od jutro tylko od zaraz ;)

Daro17
27-07-08, 18:23
W poście wyżej napisałem niezrozumiale chodziło mi o to że będę jadł 300kcal mniej od bilansu normalnego czyli wejde tylko lekko na bilans ujemny... Z tym że będzie to 300kcal mniej od mojego bilansu niewysiłkowego. Chyba teraz jest zrozumiałe ;)

TazeR
27-07-08, 18:28
No fakt tylko nie chodzilo mi oto ze bedziesz jadl 300 kcl dziennie tylko przeczytalem 3000 ;] pomylka o 0 a przy Twojej wadze 3000 to malo ja potrzebuje przy 65 kg okolo 2800 ale juz mniejsze z tym.

Życzę powodzenia napisz pozniej efekty! :)

Jonesons
27-07-08, 18:49
Proponuje Tak: z samego rana 45min. biegu(aerob) po 30min. śniadanie, później proponuje basen 30min., następnie zrób sobie interwały(40min. bieg przeplatany 10s. sprintem co 5min.) i jeśli będziesz w stanie robić jeszcze weidera to będziesz prze Dzik. Nie wiem czemu zależy Ci na tak szybkiej redukcji ale jeżeli to jakiś zawody to sauna tuż przed nimi wypompuje wodę z ciebie i prawie kilo potrącisz. Pozdro

Toma
27-07-08, 19:01
nie da rady zrzucić 5 kg tłuszczu w 6 dni jest to mozliwe ale wtedy bedzie to ubytek wody a tłuszczu tylko w niewielkim stopniu.....