PDA

Zobacz pełną wersję : klatka i bic 2x w tygodniu poniedzialek i czwartek



margolciak
26-07-08, 11:59
co sadzicie o cwiczeniu klatki i bicepsa 2 razy w tygoniu wlasnie w poniedzialek i czwartek ?

Cielu7
26-07-08, 12:04
ja jestem przeciw jesli to trening na mase liczy sie wielce regeneracja

pey
28-07-08, 00:02
Najlepiej spróbować - sam zobaczysz czy dajesz radę z resztą partii mięśniowych w innych dniach. Zależy co chcesz uzskać tak jak pisze Cielu7 - zdecyduj o swoim celu i przetestuj kilka opcji na sobie.

dominator875
28-07-08, 00:58
myslisz ze Ci urosna wieksze niz gdybys cwiczyl je raz na tydz.:)
to co sie piier... klata i bic 4 razy w tyg. dopiero Cie spompuja.


RADA: rob raz w tyg ale solidnie:)

lukemaster
28-07-08, 01:07
ja ci proponuje trening dyskotekowy co prawda jescze go nikt nie podwiesił ale wyglada on tak klatka i bic codziennie zycze duzych przyrostów i sog sie nalezy

dominator875
28-07-08, 09:47
najlepiej jeszcze przed wyjazdem na disco zapakowac pare hantelek do bagaznika naszego ,,golfa 3" zeby w czasie jej trwania moc sie nieco dopompowac:)rowniez przyrostow zycze:)

LeBron23LBJ
28-07-08, 10:13
nie rozumiem niektorych tutaj zlosliwych komentarzy. Pewnie kompleksy spowodowane brakiem miesni i golfa 3 . Ja od 1,5 roku cwicze bica dwa razy w tyg. (klaty nie) i mam świetne rezultaty. Biceps szybko sie regeneruje wiec polecam 2 x w tyg. Ale klatki nie cwicz dwa razy, to duzy miesien i dluzej sie regeneruje pozdro

dominator875
28-07-08, 10:17
nie znasz mnie to milcz...

dominator875
28-07-08, 10:21
a ztego co czytam o Tobie to bardziej Ty masz niedobor miesni niz ja:)
Ps. a jak nie rozumiesz to Twoj problem i mozesz isc z tym do psychologa:)te komentarze mialy mu odradzic cwiczenie bica i klaty 2x w tyg.:)teraz zrozumiales czy niewyraznie napisalem??

lukemaster
28-07-08, 10:38
jakos klate mozna 2 razy na tydzien cwiczyc w jeden dzien góra w drugi dół więc nie bardzo masz pojęcie na ten temat

prokopek
28-07-08, 11:48
a ztego co czytam o Tobie to bardziej Ty masz niedobor miesni niz ja:)
Ps. a jak nie rozumiesz to Twoj problem i mozesz isc z tym do psychologa:)te komentarze mialy mu odradzic cwiczenie bica i klaty 2x w tyg.:)teraz zrozumiales czy niewyraznie napisalem??



bic 2x można ale klaty raczej nie ;p za duży hardcore

dominator875
28-07-08, 14:42
wszystko mozna 2 razy:) ale nie przez dlugi okres czasu znasz moze Arta Artwooda?on robi wszystko 2x w tyg. i na zle mu nie wychodzi
a jemu nie polecam bo sie chlopak przetrenuje:)

LeBron23LBJ
28-07-08, 19:36
nie mam niedoboru miesni. Jak juz napisalem, bica cwicze 2x w tyg. i jest zajebiscie. Widze ze ty wszystko wiesz ale chyba zapomniales ze na kazdego inaczej dzialaja różne tryby cwiczen. Wiec nie pisz ze tego nie mozna i koniec. Próbowales dwa razy w tyg. cwiczyc? I nikt nie mowi ze przez caly rok ma tak cwiczyc. Wiadomo ze co jakis czas plan trzeba zmieniac

dominator875
28-07-08, 19:39
a napisalem ze kategorycznie nie mozna?-->nie wiec masz jakis problem??

007
28-07-08, 20:53
co sadzicie o cwiczeniu klatki i bicepsa 2 razy w tygoniu wlasnie w poniedzialek i czwartek ?


Jaki jest cel treningu, na jak długo chcesz takie coś zastosować i jakie ćwiczenia oraz jaką ich ilość chcesz zastosować na tych dwóch treningach. ?
Oprócz tego jeszcze dużo czynników wpływa na rodzaj treningu.

ciaastek91
28-07-08, 21:11
widze dobra dziecinada. jak moja 5 letnia siostra w piaskownicy.

*TERRORBLADE*
28-07-08, 22:17
Wszystko zależne od organizmu ... trenuj ---> sam zobaczysz jak na Ciebie podziała xD
Ja nie narzekam :P

margolciak
29-07-08, 22:06
o to czy dam rade to sie nie martwie bo wiem ze dam
zgadzam sie z tym ze musze sam zobaczyc jak to na mnie wplywa
oczywiscie nie chce stosowac tego caly czas tylko np co drugi tydzien co wy na to ? klatka mi idzie najciezej i po prostu chce to jakos ruszyc
przykladowy trening
poniedzialek
wyciskanie na lawce prostej
wyciskanie na lawce skosnej glowa w gore
rozpietki

czwarek
lawka prosta
lawka skosna w dol
wyciskanie hantelek

i jeszcze takie pytanie do klaty ile serii robic 3 czy 4 ? w planie na mase
oczywiscie od 12-6 powtorzen

tm7
29-07-08, 22:39
jeśli na treningu robisz 3 ćwiczenia tak jak pisałeś to rób 4 serie

pey
29-07-08, 23:14
jakos klate mozna 2 razy na tydzien cwiczyc w jeden dzien góra w drugi dół więc nie bardzo masz pojęcie na ten temat - takiego rozwiązania jeszcze nie widziałem...no ale...są znawcy:)

LeBron23LBJ
30-07-08, 12:46
- takiego rozwiązania jeszcze nie widziałem...no ale...są znawcy:)

to coś słabo z twoja wiedza jak na moderatora

Marcinek
31-07-08, 00:03
hehehe usmialem sie zestawy disco w moich stronach na bic i klate to mowia zestaw klekotowo xD

terrorsiejem
31-07-08, 00:12
dzielenie klaty na dwie części jest stosowane ale nie przy treningu na mase.
to samo jest przy bicepsie.(tzn.nie dzielenie go na dwa ale cwiczenie dwa razy w tygodniu :) )
jednak każdy jest inny i trzeba testowac.

margolciak
01-08-08, 00:51
to moze ktos rozstrzygnie kategorycznie czy mozna czy nie albo moze sprobowac i zobaczyc jakie beda efekty

terrorsiejem
01-08-08, 03:28
musisz sam zobaczyc.

lukemaster
15-08-08, 11:34
do kolegi moderatora:)taki trening jest nawet podwieszony na tym forum pozdrawiam:D

007
15-08-08, 12:25
to moze ktos rozstrzygnie kategorycznie czy mozna czy nie albo moze sprobowac i zobaczyc jakie beda efekty

Zdecydowanie można,około cztery dni odstępu między treningami klatki .Oczywiście dwa treningi klatki na tydzień ,na jednym treningu przerabiasz góre i środek a na następnym dół np.Dostosuj trening do własnych możliwości.