PDA

Zobacz pełną wersję : Nie Równe Mięsnie ... Bicebs



SuperCool
25-07-08, 17:16
Zacznę od początku.
Mam 15 lat ... ćwiczę (mam swoją siłownie w domu) od ... 2 lat :)
od dawna zapewne zauważyłem że biceps lewy różni sie od prawego ...
czym konkretnie ... to ciężko powiedzieć ... (myślę że przydały by sie zdjęcia ... )
prawy ... wydaje sie większy ... albo raczej dłuższy ... tą ręką mogę więcej udźwignąć
lewy jest większy od prawego ... ale na wysokość ... a na długość mniejszy ;| :huh: (bardziej wystaje z ręki :P - tą ręką mogę zrobić więcej powtórzeń )

czy nieodpowiednio wykonuje ćwiczenia ? jedną ręką inaczej niż 2gą ... czy może taki już jestem?

Pozdrawiam i czekam na jakąkolwiek odp - na temat ;)
jeśli bd mógł ... wkleję zdjęcia ... dopiero dzisiaj znalazłem to forum ... natomiast jutro - 26 - w nocy wyjeżdżam ... i wracam dopiero za 2 tyg ... :) może wstawię jutro lub jeszcze dzisiaj zdjęcia ... a odpowiedzi pewno zobaczę około 10

Do Usłyszenia ;) (może ten temat do zielonych?! )

Kubak
25-07-08, 17:18
To chyba normalne, ze prawa reka jest silniejsza od lewej, ja tez mam mniejszy biceps w lewej rece (prawie 1 cm).
Troche zle , ze zaczales cwiczyc w wieku 13 lat... to zdecydowanie za wczesnie na ten sport...

SuperCool
25-07-08, 17:20
:) wiem że za wcześnie ... ale jestem wysoki ... więcej mi nie trzeba :)

Pozdr.

SuperCool
25-07-08, 17:21
jeszcze można zaznaczyć ... że jestem leworęczny

MhL
25-07-08, 19:10
To normalne. Cwicz, ciwcz, cwicz. Rob wiecej cwiczen angazujacych jedna reke, nie obie.

TazeR
25-07-08, 19:15
Mam podobny problem od dziecinstwa miesien bicepsu u lewej reki wydawal mi sie duzo mniejszy od prawego nie mam pojecia czym to bylo spowodowane po prostu taki juz jestem lewy rozni sie od prawego o 1 cm jutro wrzuce fotki ale tym sie nie przejmuje ;]

SuperCool
25-07-08, 23:18
http://img177.imageshack.us/my.php?image=001ag9.jpg
http://img180.imageshack.us/my.php?image=002de7.jpg

ja myśle że na tym 1 to widac ... ;)
(aż tak strasznie zakompleksiony nie jestem ;P ... tak jak to wygląda ... i właściwie też sie tym strasznie nie przejmuje ... przyszedłem po rade ;) )

:P wiem że nie są ogromne xD

SuperCool
26-07-08, 20:27
ha! ... wiedziałem że nic z tego :P ... chociaz jest coś napisane aby więcej ćwiczyć na lewą ;)