PDA

Zobacz pełną wersję : Troche nietypowe;P pomóżcie..



HONDA_
25-07-08, 10:24
Witam. Nie wiedziałem w jakim dziale to dać więc dałem to tutaj ;) Gdzie lepiej zrobić sobie siłownie? w garażu ( jest tam bardzo dużo miejsca, lecz w zimę jest pierońsko zimno...czy ćwiczenie w takiej temperaturze...ok.0 stopni C jest dobre?) czy w piwnicy...(tyle, że jest tam bardzo bardzo mało miejsca i nie wejdzie mi cały sprzęt) więc czy ćwiczenie w takiej temperaturze przyniesie jakieś efekty ??

Hellmut89
25-07-08, 11:05
To latem cwicz w garażu a zimą w piwnicy:) W niskiej temp. ,trudniej dobrze rozgrzac mięśnie a to może doprowadzic do urazów.

Gutek912
25-07-08, 11:42
a ja ci powiem tak!! Ja ma silke w domu obok (takim starszym) bez ogrzewania... proponuje zrobic tak jak ja:
weź zrob se w garazu i kup sobie taki maly piecyk gazowy na butle... grzeje w pizdu a przy treningach 3-4 razy w tygodniu po 1,5h to jedna butla wystarczy ci na cala zime hehe

wedlug mnie najlepsze rozwiazanie!
Pozdrawiam!!

Kisielzmc
25-07-08, 13:34
Ja mam w piwnicy i jest Dobrze, chlodno w lecie, srednio w zimie :D w piwnicach masz tam rury od centralnego raczej wiec nie zamarzniesz :P

HONDA_
25-07-08, 13:59
no wiem wiem...tylko problem taki ze ona jest mała...;) i to bardzo...chyba, że jak bym ją wysprzątał porządnie to byłoby ok...:D

Gutek912
25-07-08, 15:42
heheh to w takim razie w czym problem :P wysprzataj i juz xD

Toma
25-07-08, 16:55
gruba bluza i jedziesz:)

Gutek912
25-07-08, 21:38
hehe nie wiem jak on ale ja bym zrobil jedno cwiczenie w grubej bluzie i bym byl tak zalany potem i rozgrzany ze bym cwiczyl z gołą klata hehe