PDA

Zobacz pełn± wersję : Przerwa i następny cykl



SEBAN
23-07-08, 18:38
Sie ma!!
W sierpniu zaplanowałem następny cykl z kreatynk± ( TCM+ AAKG Olimpu),na marginesie leży i czeka już na mnie. Ale w międzyczasie przytrafiła sie mała przerwa od siłki (zatrucie).Tydzień czasu byłem na zwolnieniu,apetyt spadł,mało jadłem,zanim doszedłem do siebie , z tygodnia zrobił się już prawie miesi±c jak przestałem machać sztang±.Planuje jeszcze w tym tygodniu zacz±ć na nowo,oczywi¶cie ze 3 tyg. ogólnorozwojówka i potem nie wiem sam,czy jeszcze trochę zaczekać z TCM czy może łykn±ć sobie Animal Paka+ jakie¶ aminki i potem zacz±ć z Tcm ,czy na odwrót TCM a potem Animal Pak?? Co my¶licie?? RadĽcie panowie... Pozdro!!!!

Symu
23-07-08, 19:37
Poczekałbym aż wrócisz co najmniej do formy z przed choroby.

Toma
23-07-08, 19:47
Animal pak to tylko witaminy(bardzo drogie witaminy) i nie powiniene¶ z nim robić cyklów.

SEBAN
23-07-08, 20:10
Słyszałem opinie że Animal Pak działa na zasadzie małego dopalacza i chciałem go wzi±ć przed cyklem,wrócic do formy w tym czasie i potem waln±ć TCM,a nie robić na nim cykl jaki¶......

deskjet
23-07-08, 21:01
Słyszałem opinie że Animal Pak działa na zasadzie małego dopalacza


Żaden z niego dopalacz. Animal Pak jest produktem przereklamowanym i nie wartym swojej ceny. Jesli juz upierasz sie juz przy witaminach to przeskocz na znacznie tańsze. Z pewnosci± Ľle na nich nie wyjdziesz. Spróbuj Daily Formula.

Toma
24-07-08, 16:12
Jak masz nadmiar kasy to mozesz kupić animala ale ja byum zainwestował w cos tenszego.