PDA

Zobacz pełną wersję : o co biega z tymi kurczakami??



..Karol..
23-07-08, 13:31
mam pytanie w jaki sposob przyzadzacie pirs z kurczaka (gotujecie smarzycie a moze na surowo :P) pytam bo mam zamiar zaczac diete na mase i nie wiem w jakiej postaci jesc tego kuraka. a i jeszcze jedno jaki ryz?? bialy czy jakis inny??

Kubak
23-07-08, 13:45
Ja tam jem Basmati, jak dla mnie o wiele smaczniejszy od zwyklego bialego.
Co do kurczaka to ja sobie robie z pieprzem i z curry, zostawiam na 30 min w lodowce , a potem smaze... probowalem gotowane, ale sa okropne... Nie wiem jak inni koledzy :D
p.s : fajnie jest dodac sobie do piersi takiej jak ja robie plasterek bekonu, smazyc razem z piersia, smak przedni :D

yaro09
23-07-08, 14:44
ja robie tak: piers z kurczaka przyprawiam wg gustu, potem zostawiam na jakis czas zeby nasiąknęła tymi przyprawami i smaze. mozna pokroic w kostke i usmazyc do tego jajecznica i ryz + wazywa np kukurydza itd zalezy co lubisz

Blackphoenix
23-07-08, 14:52
a ja przyprawy do grilla i na grill elektryczny :)

..Karol..
23-07-08, 16:49
hehe widze ze na takiej dziecie nie tylko rosna miesnie ale tez talent kulinarny przyrostow i smacznego zycze :)

MhL
23-07-08, 18:07
Gril elektryczny dobra rzecz, zero tluszczu, myslalem nbad kupnem.
Z piersi kurczaka mozna duzo dan przygotowac. Poszukaj w necie. Znajdziesz

mały huba
23-07-08, 22:14
Ja proponuję poddusić z suszonymi grzybami i cebulą do tego sztuczny:D sos knorra(ciemny pieczeniowy albo myśliwski) do tego mała zaklepka z mąki + mleka ,żeby sos zagęścić do tego kasza bądź makaron brązowy i pycha żarcie.
Opcja z grillem elektrycznym też niezła, tyle że ja wolę tak robić ryby .

007
24-07-08, 07:56
Pierś drobiowa + warzywa + rosołek do miksera i zmiksowane jako koktajl lub robie kotlety z piersi tak jak ze schabu albo pieczone nóżki w głębokim oleju z cebulką.

Hulk
24-07-08, 08:01
pokroic na kawalki, potrzymac godzinke w marynacie Teriyaki i na patelnie - polecam :D