PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie odżywek



SprZlnr
23-07-08, 12:48
Witam mam taki problem ze nigdy nie wiem jakie odzywki najlepiej laczyc ze soba dla jak najlepszego efektu...Moj cel to masa ale nie chce sie zalac tylko zeby elegancko miesnie bylo widac,wyrzezbiony brzuch itd...Trenuje dopiero 4 miesiace,wczesniej trenowalem rok ale az 2 lata temu wiec tego nie licze...Kupilem teraz sobie gainera,shock therapy UNIVERSAL i L-glutamine.Czy to dobry zestaw?Bylbym wdzieczny za pomoc.

mocnyblog
23-07-08, 13:42
musisz dac wiecej info o sobie

jaki BF
jaka przemiana materii

dopiero wtedy bedzie wiadomo czy gainer cie nie zaleje

dzieki shockowi beidzesz mial przyjemniejsze treningi
gluta nie zaszkodzi

SprZlnr
23-07-08, 13:55
No wiec tak BF sobie nie wyliczalem ale tak na oko mam lekka nadwyzke kalorii,odzywiam sie bardzo zdrowo jak na moje niedoswiadczone oko bo jem duzo bialego sera zero slodyczy napojow gazowanych itd,do tego oczywiscie biale mieso ryz najlepiej brazowy,rybka,banany,zero bialego pieczywa itd...Raczej nie mam tendencji do tycia,wiec i przemiana musi byc dosyc szybka...Tak jak mowie nie mam za duzego doswiadczenia ale podobno wygladam dosyc niezle jak na taki krotki staz...Jestem ciekawy czy da mi cos ten zestaw,no nic okaze sie wkrotce hehe:D

Toma
23-07-08, 19:41
Jak ty cwiczysz 4 miesiące to nawet nie myśl o shocku odstaw go i weż za jakiś rok :p za jakieś 2 miechy mozesz pomyśleć o jakimś mono dopiero a teraz możesz brać tego gainera i l glutamine.

SprZlnr
24-07-08, 12:52
A dopiero mam wziac go tak pozno?Wiesz ja juz cwiczylem kiedys ponad rok i teraz dzieki diecie itd mam te same efekty a moze nawet i lepsze po 4mies...Chlopaki na silowni mowia ze moge juz brac bo mam dobre proporcje itd wiec chyba nic sie nie stanie hehe oni cwicza juz po kilka lat wiec maja chyba juz jakies pojecie o tym:)Ale dzieki i tak za opinie.

Toma
24-07-08, 16:16
No jak chcesz to weź ale tanie mono podziała na Ciebie podobnie do nitro po co kupywać na poczatek tak zaawansowane stacki ??? Jak zaczniesz od najsilniejszych supli to potem co saaa???

Sory pomyliło mi sie ty pisałes o shocku a ja napisalem nitro a jesli chodzi o shocka to on tez nalezy do lepszych dopalaczy przed treningowych ja bym wzioł cos lżejszego mozesz spróbować aakg.

SprZlnr
24-07-08, 19:15
Dzieki bardzo na pewno skorzystam z porad hehe a jak myslicie warto kupic ostrowie?Nawet nie wiedzialem o istnieniu czegos takiego do dzis hehe az wstyd sie przyznac bo to podobno bardzo popularne bialko:P No i nie jest drogie a na cenach tez mi zalezy...Tak czy siak narazie wykorzystam to co mam a potem sie pomysli:)

I teraz mam kolejny problem,wzialem tez odzywki tak jak kazali,shocka przed treningiem,glutamine po,gainera jakies pol godz po treningu i teraz czuje sie jak wycpany:/Nie wiem o co tu chodzi moze ktos z was mni powie w czym rzecz?Bo nie podoba mi sie to...Nigdy tak nie mialem jeszcze po zadnych odzywkach...A to nie jest przyjemne uczucie:/

Toma
25-07-08, 15:58
Mozesz brać ostrowie moze nie należy do najlepszych białek ale jest ok i cena kusi...

SprZlnr
25-07-08, 17:12
No wlasnie cena jest kuszaca hehe i widze ze czesto sie o tym mowi na forum wiec bylem ciekaw czy warto sie w to bawic czy nie.Podziekowal:)