PDA

Zobacz pełną wersję : Co na drugi cykl?



PROZAC
23-07-08, 12:27
Na pierwszym cyklu miałem monohydrat 0,5kg, gainer i białko. Planuje dać sobie spokój z gainerem bo nic po nim nie zauważyłem (może dlatego że był to gb6000). Planuje nadal brać białko ale co tu dorzucić... Myślałem nad glutaminą i nitro... Co o tym myślicie?

fernando2000
23-07-08, 12:34
Teraz sobie weź uniwersal mono 500g + tauryna, witaminy, białko i jak masz kase to glutamina. Gainer to dodatek do diety, jak nie masz czasu na posilek to gainer. Jak masz dupiastą diete to na gainer wydasz majątek :-) Lepiej mieć dietę a jak masz ochotę wypróbować jeszcze jakiś gainer to polecam gain bolic uniwersal.

PROZAC
23-07-08, 12:49
Przy zachowaniu diety raz używałem gainera raz nie. Czasem zastępował mi on posiłek a czasem go nie wziąłem i byłem głodny i co najgorsze nie widziałem żadnych różnic z czy bez gainera poza jednym - wzdęcia. Może to dlatego że miałem gówniany gainer?? Co do tego co mi podałeś na drugi cykl to czy mógłbym prosić o jakieś konkrety np. linki na allegro do konkretnych produktów? Tak samo było jak zaczynałem pierwszy cykl i sporo osob mi doradziło gb6000 niestety później dowiedziałem się i sprawdziłem że jest to shit. Co do nowych produktów to jaka forma jest lepsza - powder/caps? Zawsze wolałem w proszku ale sam nie wiem czy piguły nie są lepsze... Mam bardzo szybki metabolizm i z uwagi na to że sproszkowane odżywki szybciej się przyswajają to nie wiem czy przy wyborze kapsułek nie przeciągnę ich przez układ pokarmowy tak szybko, że nie zdąży mi się nic przyswoić ... <??>

Co do kasy to looz ale w granicach rozsądku. Od 3 miesięcy stoję z masą a trening dieta i suple były. Teraz zmieniłem trening i myśle że potrzebuje inych supli. A co myślicie o nitro?

SprZlnr
23-07-08, 13:00
Moze i nie jestem znawca bo trenuje krotko ale bralem nitro juz dwa razy i efekt byl bardzo marny jesli chodzi o mase itd..Pompa ok,sila lux!!!ale masa itd raczej slabo.Teraz kupilem sobie shock therapy universala z gainerem i glutamina,kumpel bral taki zestw i bardzo sobie chwalil.

mocnyblog
23-07-08, 13:43
no i nie jestes znawca , jak ma iść masa po samym nitro , bez uzupelnienia diety ?

SprZlnr
23-07-08, 13:57
Na diecie jestem caly czas:)Odkad cwiecze jem tylko to co powinienem nie mniej nie wiecej.Ale Wy tu sie znacie lepiej wiec nie bede sie madrzyl hehe:P

Toma
23-07-08, 19:43
bierz jeszcze raz jakieś mono do tego witaminki,gainer może być mas xxl jak brakuje z diety to białeczko.

PROZAC
23-07-08, 21:42
Widzę że zdania są podzielone. A co powiecie na taki zestaw:
http://www.allegro.pl/item397952486_8kg_miesni_kreatyna_dextroza_magnum_ 4kg_nowe_.html

Ta dextroza daje dobre efekty?

mocnyblog
23-07-08, 21:58
kolego taniej i LEPIEJ wyjdzie ci taki zestaw ode mnie :

4x http://mocnysklep.pl/114,gain-bolic-6000-174;-1000g.html

+

http://mocnysklep.pl/77,creatine-powder-500g-500g-dextrozy-gratis-!.html

Izba
23-07-08, 21:59
Dextroza to cukier. Ja bym sobie podarował. A jak już masz jeść ją to nie wieczorami bo Cie otłuści :P
Tak wypowiadali się o niej ludzie z innego forum.

PROZAC
23-07-08, 22:22
mocnyblog (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=6603) mam złe zdanie na temat gb6000. Nie zamierzam go już nigdy kupować. To chyba jeden z najgorszych gainerów. Zawiera mniej białka niż podają na etykiecie. Wogóle szkoda gadać... Nad białkiem myśle XXL albo Magnum... Kreatyna raczej Trec... Nie wiem jeszcze czy opłaca się glutamine brać i tauryne... A może coś innego dorzucić? W piątek lece do Chorwacji to akurat zrobie sobie przerwe po cyklu i zaraz potem rozpoczne następny pełen sił :) Dzięki za sugestie. Dawajcie jeszcze. Rozdaje sogi :)

Symu
23-07-08, 23:18
dextroza to innaczej glukoza i szczerze mówiąc gówno daje, jesteśmy chyba jedynym krajem gdzie carbo i dextro zrobilo taką furore i do tego jeszcze sie wmawia ludziom że to zajebiste węgle i do tego sprzedaje się je po jakiś chorych cenach :) No nic ale wiadomo że sprzedawca wciśnie wszystko by zarobić (patrz ten zestaw na allegro), ale wracając do tematu.

Kup porządne mono, polecam któreś z creapure universal, kaizen, prolab do tego ZMA . Co do gluty i tauryny to powiem Ci że nie opłaca się choć teraz testuje N-acetyl l-glutamine (NAG) i jestem bardzo zadowolony.

MhL
23-07-08, 23:43
Sorki za off .
Symu znam 2 osoby ktore POLECAJA przez duze P glukoze w dodatku spozywcza. Znajomy siedzi na silce 8 lat i tylko na tym jedzie. fakt nie jest rozbudowany, ale widac ze tyra.
Co to cyklu kup puszke mono i witaminki pozadna dieta i bedzie ok.

Symu
24-07-08, 00:00
Co robi z tą glukozą, do krety ?? Tylko jeszcze jedna rzecz, zobacz ile kosztuje glukoza a ile dextro a to jest to samo :) Z samej perspektywy zdrowotnej glukoza to dla mnie ścierwo.

SprZlnr
24-07-08, 12:57
Ja tez jak bralem kiedys kreatyne z glukoza zamiast dekstrozy hehe trener tez mowil ze to jedno i to samo ale dekstroza jest kilka razy drozsza...Polecal jeszcze mieszac kreatyne w proszku z sokiem winogronowym to tez podobno dziala:)Ja tak robilem i efekty byly:)

Symu
24-07-08, 14:47
Mi po dextro tylko brzuch wysadzalo no ale to zawsze 1-2 kg do przodu xD

Kilka lat temu pamiętam że wszyscy mieszali z sokiem winogronowym :)

PROZAC
24-07-08, 16:11
Im więcej czytam forum, wikipedie i allegro na temat odżywek to uświadamiam sobie jak mało wiem ;] Czytając każdą aukcje to wydawałoby się że należy kupić wszystko. Symu nie jestem w stanie sam wybrać spośród firm które podałeś (creapure universal, kaizen, prolab). Co do ZMA to dopiero teraz dowiedziałem się co to jest i mam obawy... on dostarcza testosteron czy zwiększa produkcję w organizmie? I ocb z tym sokiem winogronowym? Ja zawsze białko i gainera rozpuszczam w mleku a monohydrat w wodzie. W czym sok winogronowy jest lepszy od wody czy innego soku?

Do tej pory wiem z Waszych wypowiedzi żeby nie kupować nitro, dextro i glutaminy. Ze swoich doświadczeń (tylko z gb6000) wiem że gainer to gówno i nic nie daje. Nadal nie wiem czy lepsze kapsy czy powder... Wg mnie powder... Nie wiem też czy teraz zażucić zwykłą kreatyne czy znowu mono.

Podsumowując: które i ile kreatyny i białka? ZMA tak/nie? Jeśli tak to które? Jakieś witaminki? Tauryna tak/nie? O czymś zapomniałem? ...

Toma
24-07-08, 16:29
mono to jest włąśnie ta zwykła najzwyklejsza kreatyna co do nitro i glutaminy to nikt nie pisal ze nie kupywać nitro jets dobry ale nie na początkowe cykle a glutamina jak najbardziej na podtrzymanie po cyklu,gainer i białko mozesz rozpuszczać i w mleku i w wodzie witaminy jak najbardziej bierz jak masz kase to zma tez a na tauryne szkoda kasy .

Symu
24-07-08, 16:41
No właśnie sek w tym że creapure universal, kaizen, prolab itd. to jedno i to samo, pochodza z tej samej fabryki wiec kieruj sie cena i tym jakiej puski potrzebujesz.

ZMA to cynk, magnez i witamina B6 - testosteronu tam nie ma i jego produkcji raczej też nie zwieksza, ale ma dużo innych zalet.

No bo teoria głosi że sok winogronowy ma właśnie więcej glukozy, ale w dobie dosładzania soków to info ma się nijak. Z reszta to i tak nie istotne bo insulina ma nikły wpływ na transport keatyny. Ja zapijam zawsze woda.

CAPS a proch to tylko roznica w wygodzie stosowania, dla mnie proch wygodniejszy i tanszy. Capsy warto brac przy takich formach jak CEE bo w prochu sa okrutne w smaku.

Tak gainer to gówno ale coś tam daje.

zwykłą kreatyne czy znowu mono. -------- Nie czaje??

Tauryna nie, a witaminki możesz jakieś z olimpa wciagnac.

PROZAC
24-07-08, 18:41
Mhm... To w takim razie myślę że dobrze będzie wziąć to ZMA. Spotkałem się też z dobrymi opiniami o Magnum 4000 jeżeli chodzi o białko. Myślicie że będzie lepsze od któregoś z tych trzech creapure universal, kaizen, prolab? Co do kreatyny to już sie pogubiłem :) Mówili żeby po mono wziąć uniwersalną a to podobno to samo więc już nie wiem. Myślę nad mono Trec'a też z 0,5kg chyba... Możecie podać jakieś linki do dobrych witaminek ? Jeszcze nie ogarniałem tego supla :)

SprZlnr
24-07-08, 19:11
Co do witamin to ja mam Hi-Tec vitamin a-z,bardzo dobre jak dla mnie i nie drogie:)60 kapsulek za 15 zl chyba kupilem wiec taniutko,polecam:)

Symu
24-07-08, 19:35
Sory ale musimy to przetlumaczyć :D

Spotkałem się też z dobrymi opiniami o Magnum 4000 jeżeli chodzi o białko. - to jest gainer

Myślicie że będzie lepsze od któregoś z tych trzech creapure universal, kaizen, prolab? - to jest kreatyna mono, chodzi Ci o to czy któraś z nich jest najlepsza, dobrze zrozumialem ze prownujesz ja do magnuma czy o co chodzi??

Co do kreatyny to już sie pogubiłem :) Mówili żeby po mono wziąć uniwersalną a to podobno to samo więc już nie wiem. - nie ma kreatyny uniwersalnej, co najwyzej z firmy universal

Myślę nad mono Trec'a też z 0,5kg chyba - też dobre mono...