PDA

Zobacz pełną wersję : Treningi z trener24.pl - czy dobre?



wukio
23-07-08, 00:28
Witam! :)

No wlasnie. Znalazlem niedawno tą stronke i wydaje mi sie, ze treningi tam podane sa dosc dobre. Mozna ustalic wszystkie kryteria po czym "Pan Elektroniczny Trener" wypisuje nam ladnie w tabelce zestawy do wyboru, ktore spelniaja nasze wymagania. Mnie na przyklad wyszlo cos takiego: http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=54 . Czy według Was jest to dobry trening na mase (3 dniowy)?

Pozdrawiam :)

Izba
23-07-08, 00:43
Ja bym to rozłożył na 4 dni... Zajedziesz się.. W poniedziałek : klata, bic, tric i brzuch?
Nie dał bym osobiście rady :) Ale w sumie dobra regeneracja dla ciała :)

wukio
23-07-08, 00:52
To tylko tak brzmi strasznie, ze niby tego tak duzo. Jak poczytasz to widac, ze w pierwszym dniu sa 3 cwiczenia na klatke, 2 na biceps, 2 na triceps i jedno na brzuch. W drugim dniu nie obciazasz tych miesni bo sa nogi, brzuch (po jednym cwiczeniu w pierwszym dniu brzuch nie jest chyba wykonczony :P ) i przedramie. A trzeciego dnia plecy (biceps zdazy odpoczac w 3 dni) i barki (triceps rowniez zdazy odpoczac w 3 dni).
Ja bardziej w takim planie obawiam sie czego innego, a mianowicie tych laczonych serii. To moze byc meczace bardzo, ale to sie zobaczy, moze dam rade. Jak nie to cos zmienie :)

Izba
23-07-08, 00:56
Spróbuj :) Zawsze możesz zmniejszyć obciążenie :)

vlk
23-07-08, 09:29
Zestaw poprawny. Wszystko zalezy od Ciebie. Czy bedziesz dowalał cieżarów, dbał o technikę, diete i odpoczynek.
Przy spełnieniu tych założeń efekty zobaczysz na bank, ale jaa ostatnio wypisałem się z kościoła wyznawców splita i stałem sie gorliwym wyznawcą kultu FBW. To jest jazda. Dopiero po tym człowiek czuje, że zyje.