PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko odnośnie suplementów



Luki_25
08-09-06, 22:44
Witam dla uzupełnienia diety, szybszych efektów i redukcji brzucha zgromadziłem :
- OLIMP HMB MEGA CAPS 1250 mg 300 kap.
- Olimp - gainer mct nowa formuła - 3800g.
- WPC-80 - koncentrat białek serwatkowych x 2
- York fitness muscle power 1,2 kg
dla uzupelnia dodaje iz koncze 2 miesiac cwiczen
Prosze o rady co powinienem dokupic jak dawkowac w/w suplementy. dzieki za wszystkie informacje

Harnas
09-09-06, 08:54
Tluszczu nie spalisz miejscowo.
Musisz sie zdecydowac co chcesz robic czy wycinke czy mase.

Luki_25
09-09-06, 10:00
W pierwszej kolejnosci interesuje mnie masa. co powinienen dokupić do tych suplementów aby powstało coś sensownego i dajacego efekt oraz jak to dawkowac. Proszę o rady Pozdrawiam

Jose
10-09-06, 11:21
tak jak kolega wyzej, albo redukcja albo masa....

w sumie to masz tam prawie same odzywki wiec dawkujesz je wedle brakow w diecie...
jesli hmb jeszcze nie kupiles to nie kupuj zamiast tego wez lepiej glutamine ;)

Luki_25
10-09-06, 16:00
Dzieki Jose za pomoc. hmb mam juz kupione ale moze poczekac na swoja kolej, jesli masz jeszcze jakieś propozycje chetnie skorzystam gdyż budżet nie został wyczerpany :wink
tylko jak to wszystko dawkowac ?
Pozdrawiam ciepło

Jose
12-09-06, 00:57
hmb bierz 3 razy dziennie po 1 kapsie z rana naczczo, po treingu oraz przed snem (jako antykatabolik bo hmb z redukcja to zbyt wiele wspolnego nie ma :] )
gainera mct to zalezy od brakow w diecie jesli nie masz jej ulozonej to bierz pomiedzy 1 a 2 posilkiem (30-40g) a po treningu bierz drugiego gainera ktorego podales a wiec muscle power (60g) a jak sie skonczy to bierz w jego miejsce tego mct...
wpc80 mozesz brac razem z gainerem po treningu z 40 g i jakos w godzinach wieczornych gdy malo bialka dostarczasz...
pozdrawiam

Luki_25
16-09-06, 10:30
Dzięki Jose za pomoc czekam az dosla xpanda i carbo. Za tydzien zaczynam cykl, ogromna motywacja plus suple - bedzie miło :wink: Pozdrawiam :wink:

Jose
16-09-06, 10:40
No na X-Pandzie sie nie mozesz zawiezc jesli tylko bedzie dieta , regeneracja i odpowiednie treningi :D
ja juz niedlugo koncze cykl teraz jestem w najlepszym momencie i jest fajnie :) w relacji na koniec zrobie podsumowanie to bedziesz mogl zobaczyc jak na mnie podzialal
Pozdrawiam

u.waw.pl
16-09-06, 15:01
hmb z redukcja to zbyt wiele wspolnego nie ma

Oczywiście, że ma. Wszystko zależy od odżywiania.