PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na odżywkach



MariuszL
20-07-08, 17:19
Jako że to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich serdecznie. Na siłownię zacząłem chodzić kilka lat temu . Jednak wyglądało to mniej więcej tak że rok chodziłem, później pół roku nie ,później dwa chodziłem, rok nie itd. W ciągu tego czasu przerobiłem przynajmniej trzy cykle kreatynowe i jeden cykl mietka( na cyklu wyciskanie w ławce około 140 kg przy wadze 85 kg) .Teraz po przerwie ćwiczę prawie rok (na sucho) (wyciskanie 120 kg ) obwód ręki 38 mam straszne problemy żeby nabrać masy.
Jeżeli Was jeszcze nie zanudziłem to proszę o poradę co myślicie o takim cyklu:
- Nutrabolics Deca Stack
- Nutrabolics NOZ
- BCAA-Olimp
- Mass XXL-Trec
- Trec Night Protein
- i do tego witaminki Animal Pak 44

Pozdrawiam Mariusz.

Toma
20-07-08, 18:33
hmmm napisz ile masz kasy do wydania to coś zaproponujemy;)

MariuszL
20-07-08, 18:38
W zasadzie jak obliczyłem to to wszystko bedzie kosztować jakieś 650 zł i tyle mogę wydać.

Toma
20-07-08, 18:46
Hmmm no to ładna sumka możesz się jeszcze pobawić w jakieś mono i do tego jakis gainer i białko w celu uzupełnienia diety, BCAA\aminokwasy,witaminy a zamiast tego mono ja bym proponował jakiś stack HORSE POWER\STORM + SHOCK i w 650 zł zamkniesz się na pewno.

kox
20-07-08, 20:03
Toma a NOZ to nie stak kreatynowy??
Brałem taki zestawik chodzi mi o NOZ'a i Deca Stack'a bardzo dobre przyrosty w masie ale u mnie priorytetem była siła wiec na mase nie zwracałem uwagi.
co do tego 650zł to da sie wybrac cos mocniejszego i mysle ze jakbym robił cykl za tyle to bym troche pozmieniał.

MariuszL
20-07-08, 20:07
Witaj kox ,jakie masz sugestie co do moich propozycji, dodam że zależy mi żeby to nie spadło po miesiącu??

Toma
20-07-08, 20:11
Kox a czy ja napisalem ze NOZ to nie jest stack ??? Naucz się czytać.

Toma
20-07-08, 20:13
I po co mu zaraz stacki z najwyższej pułki ?? Jak weżnie to co najlepsze4 z supli to potem co Saa ??

u.waw.pl
20-07-08, 21:54
Pisząc dbaj o ortografię.

pimols
21-07-08, 09:57
storm&shock terpahy/vpx no shotgun do tego matrix syntraxa no i jakies witaminki zma i starczy ci na gainera jeszcze;d

u.waw.pl
21-07-08, 10:41
Przy takim stażu mocne suple są wykluczone.

Adasko
21-07-08, 10:58
Ja pije białko matrix 5.0 i sobie chwale(ciastka z kremem)polecam:)Ja na swój cykl wydałem okolo 700zł ale jest lżejszy bo mocniejsze stack'i planuje na pozniejsze cykle;)
U mnie wygląda to tak
1)HMB monstercaps 240caps
2)Cell pump 650g
3)Białko syntrax matrix 5.0
4)Animal pak 44sasz
5)dyma burn
6)massacra
7)150 tabsów HMBolon
do tego jeszcze gold omega 3(2 opakowania po 30tabs),w czasie treningu iso plus

Jestem w połowie tego wszystkiego i rzeźba się ładnie rysuje waga oscyluje cały czas w tym samym przedziale 75-76kg a o to mi chodzi jestem cały czas na dietce bo łatwo mi się zalać jak nie pilnuje...

Toma
21-07-08, 11:23
No tylko ty masz zestawik bardziej na rzeźbę a jemu chodzi chyba o masę :)

Adasko
21-07-08, 11:38
Masz całkowitą racje,ja tylko chciałem zaznaczyć ,ze matrix to dobry wybór i tak jakoś mi się rozpisało o sobie;)Pozdrawiam

MariuszL
23-07-08, 19:38
Witam, jako że ile osób tyle zdań jest ,postanowiłem spróbować cykl taki jak wymieniłem na początku. W związku z tym proszę o poradę odnośnie przyjmowania specyfików oto moja propozycja :
1 dni nietreningowe:
-Przed śniadaniem- 5xBcaa parę minut po tym porcja mass xxl, godzinę po tym śniadanie+ pół porcji animal pak(1 saszetka)
-2-3 godz po tym (jak czas pozwoli) drugie śniadanie( najczęściej ryż + 1/3 kostki sera białego + małe danio lub jogurt naturalny)
-2-3 godz później pierwsze danie ( na ogół jem zupę krupnik lub fasolową + udko z kurczaka)
-2-3 godziny po tym drugie danie( porcja ryżu z jakimś mięskiem z regóły białym)
- godzina 20.00-21.00 kolacja(kanapki z pieczywa ciemnego z ziarnami+ tuńczyk)
- przed snem porcaja(40 g) trec night protein
2 Dni treningowe
W dni treningowe wygląda to podobnie z tym że na pół godziny przed treningiem 5xBCAA +NOZ+DECA STACK, bezpośrenio po treningu porcja mass xxl

I tu rodzi się moje pytanie ,czy Deca Stack i NOZ bierze się codziennie czy tylko w dni treningowe.

Z grubsza tak to wygląda ,proszę o porady sugestie co o tym myślicie .Pozdrawiam.