PDA

Zobacz pełną wersję : spalanie tluszczu



rysio
20-07-08, 14:36
mam zamiar w niedlugim czasie kupic sobie Animal CUTS na spalanie co o tym myslicie ??

damiano
20-07-08, 14:39
daje dobre efekty.ale trzeba biegac robic cwiczenia aerobowe i efekty sa bardzo dobre po miesiacu widac efekty

kox
20-07-08, 14:43
brałem tez Animal Cutsa ale tego starszego. ten nowy to juz nie to samo :)

rysio
20-07-08, 15:24
daje dobre efekty.ale trzeba biegac robic cwiczenia aerobowe i efekty sa bardzo dobre po miesiacu widac efekty


no to ja mam zamiar jezdzic na rowerku stacjonarnym i cwiczyc na sliowni duzo powtorzen z malym obciazeniem :D

Toma
20-07-08, 18:29
Animal Cuts bardzo dobry spalacz ale nie zapominaj o diecie i areobach co do siłwoni możesz robić normalny masowy trening i po silce jakies 40-60 minut areobów ;)

dandods
22-07-08, 16:56
Ja z doświadczenia własnego polecam Clen Burexin. Bez aerobów tylko po trenigu obwodowym bardzo ładnie mi zeszło. Ściąga też wodę. Ja w sumie jako detox stosowałem i pociłem sie jak prosię. Tylko piłem inaczej. Rano 2 kapsy na pół godziny przed śniadaniem. Jedną pół przed obiadem i jedną przed ćwiczeniem. Piłem TSE to nic nie dawało, nawet 10 kaps. Musisz sam spróbować, zacznij od tańszych i łagodniejszych. Bo kumpel poczęstował mnie Thyrotermem to nie mogłem spać ani się skupić. I polecam mieszankę zielonej i czerwonej herbaty.Tylko nie za często i nie za dużo. Strasznie wyjaławia sciany żołądka. Jak te łagodniejsze przestaną działać to wtedy szukaj mocniejszej alternatywy. A z tego co słyszałem to animal to już bardzo zaawansowany produkt. Waga moze polecieć zbyt szybko, a wątroba nie wyrobi na zakrętach.

pietreksen
22-07-08, 23:17
A jakie dawkowanie polecacie animal cuts.
Na opakowaniu pisze, że 2 saszetki ale słyszałem opinie o braniu tylko 1 na dzień ? Ponieważ ta dawka 2 saszetek jest dla zawodowców.

Symu
23-07-08, 00:03
rysio raczej bym polecał scorcha. pietreksen dawkowanie raczej ustalamy według osobistych odczuć, ale myślę że jak za bardzo nie poklepie to na 2 saszetki można wejść.

vlk
23-07-08, 08:13
jak kolega powyzej


ewentualnie rozwazylbym tez zakup TIGHTa. zakladam, ze wczesniej nie brales zadnych spalaczy. Bo jesli barles to... mam inne propozycje :] dopisz ile masz latek i ile kasy mozesz wydac na suple? no i ile masz do zarzucenia

Toma
23-07-08, 19:39
pierwsze 3-7 dni mozesz brać 1 saszetkę a potem 2

rysio
26-07-08, 13:36
jak kolega powyzej


ewentualnie rozwazylbym tez zakup TIGHTa. zakladam, ze wczesniej nie brales zadnych spalaczy. Bo jesli barles to... mam inne propozycje :] dopisz ile masz latek i ile kasy mozesz wydac na suple? no i ile masz do zarzucenia


mam 18 lat i zamiar kupna tego animal no i wlasnie jak z moimi nazadami watroba itp ?? czy moze pic cos do tego lub jesc na ochrone ??

vlk
28-07-08, 07:20
popijaj woda i tyle


oslon nie potrzeba to nie sterydy

ChrupoS
28-07-08, 09:22
kumpel bral od poczatku do konca po 2 saszetki
nie mial zadnej diety a spadlo mu 5kg tluszczu ... takze dobry wynik

6656V
14-08-08, 20:23
Ja bralem przez 3 tygodnie Hydroxycut Hardcore i bardzo dobrze wszystko wychodzilo...pocilem sie i widzialem,ze wszystko ladnie schodzi...potem kupilem Animal Cuts,zeby zmienic srodek...i powiem Wam,ze zdecydownie nie to samo!!!
Trzeba wpieprzac 10 tabletek,a do tego slabo sie poce po 50min biegu predkoscia 5.
Chcialem tez zapytac jak na to moja watroba...czy powinienem sie w jakis sposb zabezpieczyc...jesc cos specjalnego,czy brac?!
Napiszcie co sadzicie o tej sytuacji...bo nie wiem,czy dalej uzywac tego Animala...?