PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase



Piterr
19-07-08, 22:20
Od razu powiem ze nie wzorowalem sie na zadnej diecie. Jem co mi smakuje.
Mam 19lat,180cm wzrostu,80kg. A o to moja dieta:

Sniadanie: 4kromki chleba wieloziarnistego z szynka, zoltym serem, bialym serem, bialym kremem czekoladowym(niestety nie pelnoziarnisty bo mi nie smakuje :/)/jajecznica z 3 jaj/owsianka

Przekaska: galaretka+1szklanka maslanki/Mleczny ryz 'Slodka chwila'+1szklanka maslanki

Obiad: 50g ryzu,indyk/kurczak+salatka(soczewica/kapusta,ogorek,pomidor)

Kolacja: serek wiejski+2kromki chleba wieloziarnistego z bialym serem, szynka+mleko'

Posilek na noc: 150g twarogu+100ml kefiru lub mleka. Zamiast twarogu jem na zmiane tunczyka.

Tak wyglada moj dzien nietreningowy. W dzien treningowy wyglada to tak ze 1h po obiedzie cwicze. Pozniej od razu po treningu ww proste[glukozamina,miod z waflami(tu nie wiem czy wafle to ww proste), owoc, sok). 1h po treningu wcinam 50g ryzu,mieso,salatka/lub 4kromki chleba. Ostatni posilek to posilek na noc. Z suplementow biore tylko witaminy.

Prosze o komentarze.

pimols
19-07-08, 22:26
te maslo czekloadowe bym wywalil a tunczyka jedz w oleju

Piterr
19-07-08, 22:32
tak poza tym wszystko ok? a co zamiast masla czekoladowego? bo mi sie juz pomysly wyczerpaly

Rynju
20-07-08, 11:38
kiepska dieta i w malych ilosciach jedzenie

Piterr
20-07-08, 13:10
To prosze skoryguj. Male ilosci jedzenia? Ja po tych posilkach jestem syty. Zapomnialem dodac ze do przekaski wcinam ziarna slonecznika.

Rynju
20-07-08, 13:20
Od razu powiem ze nie wzorowalem sie na zadnej diecie. Jem co mi smakuje.
Mam 19lat,180cm wzrostu,80kg. A o to moja dieta:

Sniadanie: 4kromki chleba wieloziarnistego z szynka, zoltym serem, bialym serem, bialym kremem czekoladowym(niestety nie pelnoziarnisty bo mi nie smakuje :/)/jajecznica z 3 jaj/owsianka <------ te / znacza lub? najlepiej daj owsianke + 3-4 jajka na sniadanie

Przekaska: galaretka+1szklanka maslanki/Mleczny ryz 'Slodka chwila'+1szklanka maslanki <--- tutaj daj te kanapki ze sniadania+maslanke (i lepiej jej wypij tak ze 400ml)

Obiad: 50g ryzu,indyk/kurczak+salatka(soczewica/kapusta,ogorek,pomidor) <-- wiecej ryzu 50g to pol torebeczki! 100g najmniej

Kolacja: serek wiejski+2kromki chleba wieloziarnistego z bialym serem, szynka+mleko' <-- no moze byc

Posilek na noc: 150g twarogu+100ml kefiru lub mleka. Zamiast twarogu jem na zmiane tunczyka. <--- OK

Tak wyglada moj dzien nietreningowy. W dzien treningowy wyglada to tak ze 1h po obiedzie cwicze. Pozniej od razu po treningu ww proste[glukozamina,miod z waflami(tu nie wiem czy wafle to ww proste), owoc, sok). 1h po treningu wcinam 50g ryzu,mieso,salatka/lub 4kromki chleba<--- tutaj musisz miec bialka ze 40g i 100g ryzu Ostatni posilek to posilek na noc. Z suplementow biore tylko witaminy.

Prosze o komentarze.
Prosze bardzo

Piterr
20-07-08, 13:53
Tak / znaczy lub. A co do 100g ryzu to raczej tyle nie zmieszcze :/ oraz na sniadaniu teraz nie dam rady polaczyc owsianki i jajecznicy.

Seravok
20-07-08, 15:37
"Kolacja: serek wiejski+2kromki chleba wieloziarnistego z bialym serem, szynka+mleko' <-- no moze byc"

Stary mieszasz szynke z mlekiem? Przecież to samobójstwo

Rynju
20-07-08, 16:55
skoro mu smakuje to niech je. Na sniadanie musisz zjesc bialko + weglowodany. Jajecznica z 3 jaj lub owsianka to 2 zupelnie rozne posilki. To jak nie mozesz to najlepszym wyjsciem beda kanpaki - chleb weglowodany, szynka, ser - bialko

Piterr
04-08-08, 23:07
Seravok (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=6589) o co Ci chodzi z szynka i mlekiem?