PDA

Zobacz pełną wersję : polaczenie treningu



rash1
19-07-08, 21:24
w dużej mierze zależy mi na sile jednak kiedy robiłem już wcześniej siłowe treningi konkretnie chodzi mi tu o klate to moje cycki traciły taki kształt i trochę robiły sie oklapnięte, chciałem dowiedzieć się czy można połączyć siłowy trening klaty np. z rozpiętkami i wyciskaniem wąskim uchwytem tak jak na masę żeby wygląd jakoś zachować a i siła dobrze szła bo z moich obserwacji mojemu organizmowi ciężko jest przybrać na masie ale za to całkiem dobrze idzie mi na typowo siłowych ćwiczeniach

sławo
19-07-08, 21:30
problem z masą pewnie tkwi w diecie
bo skoro siłowo wyniki idą do góry
a masa nie idzie to jedynie w tym tkwi problem

rash1
19-07-08, 21:39
no nie mam bardzo pilnej diety ale nie powiem staram sie duzo wegli jest i bialka tez ciagle teraz utrzymuje wage i troche chudne w pasie i na tym koniec jakos nie moge przybrac teraz na wakacje ;/ ale co sadzisz o tym planie treningowym czy to moze wypalic??

sławo
19-07-08, 21:46
nie wiem jakim jechałeś planem siłowym
ale można go trochę przerobic na siłowo masowy
tzn przy wyciskaniach dać powtórzeń w zakresie 8-5
a rozpiętki jak najbardziej wskazane tak jak normalnie 12-10 powtórzeń
wąski chwyt jeśli dobrze ci wchodzi możesz dać również

a z tą dietą to radzę zrobić porządną
bo tak to tylko nam się wydaję że dużo i dobrze jemy

rash1
19-07-08, 21:52
jechalem na tym niemieckich ciezarowcow i mi bardzo przypasowal a z ta dieta to roznie wlasnie bywa bo to rodzice gadaja mi itp ale staram sie wlasnie i tak sie ciesze bo jak zaczalem cwiczyc to mialem 71kg a teraz tak 79-80kg a na krecie poszlo mi tylko ze 3 kilo ale i tak niezle mi wyszlo bo akurat silowy na niej robilem no ale nie powiem ze chcialbym z 90 kg wazyc

Toma
19-07-08, 23:02
Rob tak jak Sławo mówi trening siłowo-kulturystyczny i dieta :)

sławo
20-07-08, 16:56
rodzice zawsze swoje gadają
a potem jak już mają syna byką to wszedzie się nim chwalą :)

a plan niemiecki objetościowy to bardzo dobry plan
taka odskocznia od zwykłęgo splitu

VegetaSSJ3
21-07-08, 19:19
Zgadzam sie ze Slawem stosowalem ten plan niemieckich ciezarowcow jest on troche ciezki no ale cos za cos