PDA

Zobacz pełną wersję : Chce w końcu wyglądać jak człowiek...



Sokrates
19-07-08, 11:51
Witam wszystkich!!
Mam 18 lat 186 cm wzrostu i ważę tylko 65kg
Chce zacząć ćwiczenia na siłownie i chciałbym zacząć brać jakiś środek który doda mi masy chciałbym przybrać przynajmniej 20kg i od razu przemienić tą masę na mięśnie.

Co byście doradzili na przybranie masy i następnie na przemienienie masy na mięśnie.

Czekam na pomoc z góry dzięki.

007
19-07-08, 12:19
całkiem na odwrót niż ci się wydaje.

Układasz dietę na masę i sobie jesz ,efekt taki że mięśnie będą rosły i tłuszczyku lekko nabierzesz.Trening ogólnorozwojowy przez kilka miesięcy a później masowy split,urosną ci troche mięśnie to zaczniesz rozglądać się za odżywkami typu białko,węglowodany a na razie to miska ryżu i kotlecik.Miłego czytania tematów podwieszonych i zapraszam do atlasu ćwiczeń.

HerQleSZMC
19-07-08, 12:22
a wiesz co ja bym chciał? pójść do lotka..wypełnić kupon.. i odrazu zgarnać pare milionów..chłopie..na wszystko trzeba czasu. Pierwsze sprawdz dział trening - ogólnorozwojówke musisz zrobic, potem ułóż diete i potem zastanwów sie nad ODŻYWKAMI i ułóż jakiś plan treningowy. Nad koksami nawet nie mysl. ROzumiem twój ból bo jestes chudy...ale po sterydy nie warto sięgać... Chcesz wyglądać jak człowiek?? WYglądasz jak człowiek! Po prostu masz kompleksy chyba...Wolisz być 100kg świniakiem pokrytym rozstępami po sterydach? GŁUPOTA!

czuwajista
19-07-08, 12:38
Jeszcze nie zaczął a już o koxach myśli:D

___________________________________________

Test GM+Shock

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=11973

VegetaSSJ3
19-07-08, 14:16
Tacy ludzie to mnie normalnie wkurwia.a

Kubak
19-07-08, 14:23
No nie zycze chlopakowi , zeby Vegete spotkal :D (swoja droga spryciaz z Ciebie z tym nickiem Vegeta -.-)
Jak juz koledzy wspolmnieli , dieta , ogolnorozwojowka , jak juz troche pocwiczysz to mozna kupic, bialko , gainera, potem monohydrat kreatyny.

lg team
19-07-08, 16:34
trening
dieta
suplementy (gainer / kreatyna)

to ci polecam na nastepne 2 lata

pozniej mozesz myslec o dalszym wspomaganiu

pimols
19-07-08, 17:28
nie wziales sztangi do lapy porzadnie a juz chcesz koksy boze co oni robia

007
20-07-08, 07:38
Lecz nie jest tak źle i jakaś nadzieja jest na spełnienie twoich marzeń :D

Możesz wcinać niektóre koksy bez treningu i efekt będzie.Kolega na metce bez treningu zrobił ponad 15 kg masy tłuszczowej ale wszystko odłożyło się na jedno paku,na klacie dalej miał lej po bombie.

*TERRORBLADE*
20-07-08, 09:42
w rok na dietce , dobrym trenningu i poźniejszej odpowiedniej suplementacjii 20kg dasz rade ;)

Na początek machnij sobie gainera o ile już masz dietke , trenning no i oczywiście siłke :P