PDA

Zobacz pełną wersję : Smakołyki - poradźcie



9mario9
06-09-06, 18:10
Mam prośbę do kogoś dobrze oblatanego, tak jak admin, bo to mądra bestia :twisted: .
Jestem w US i muszę kupić parę smakołyków, bo posmutniałem na masie podczas wyjazdu.
Jakiś czas temu zjadłem Cell Pump z jakąś masóweczką i efekty były kozackie, później po czasie niepotrzebnie wziąłem coś bardzo podobnego, a mianowicie V12 Turbo i organizm już to olał (kasa w błoto). Teraz organizm już pewnie zapomniał o Cell i V12 więc zamiaruję przywieźć coś ze sobą z US (wiadomo, taniej :razz: )
Zamierzam się na kupno:
1. Animal Paka,
2. Universal Amino 1900,
3. Universal BCAA 2000,
4. Nitrix,
5. X-Pand - controled release,
6. Met-Rx ZMA Hardcore,
7. MuscleTech Hydroxycut.

Moje pytanie brzmi, czy da się z tego + jakieś masóweczki, które kupię w Polsce, posklejać jakieś fajne cykle? Wiem, że sporo tego, ale ceny kuszą, a i towar raczej nie najgorszy z tego co sam się orientuję, a trochę w życiu już poćwiczyłem, tyle, że ze sporymi przerwami, czyli za każym razem zaczynałem jakby od nowa.
Te smakołyki, które tu wypisałem, to oczywiście nie na dzień dobry :lol: . Spokojnie, trochę się najpierw "rozgrzeję" przez jakiś czas.

PROSZĘ O RADĘ! Dzięki.

tomek.
07-09-06, 14:59
cellmass, no xplode, nitrix z BSNa
Storma za 18 baksów dorwiesz nawet :shock:
Green Bulge z controlled labs(oferta tej firmy wydaje sie ciekawa)
Cold fusion extreme(firmy nie pamietam ale już po jednej porcji mczułem efekty)
Fierce z SAN'a i inne z tej firmy
Swole-N(tam tani u nas strasznie drogi) Swole V3 z syntraxa
xpanda najnowszeo tez można kupic

to z stacków kreatynowych
wogóle suple w stanach sporo tańsze jak u nas
kup na zapas jak czegoś nie zjesz to zawsze mozesz z zyskiem sprzedac

wszystko zalezy na co cie stac...

temat rzeka co wybrac z takiego rynku

zboj
23-09-07, 15:53
Jesli masz troche wiecej szmalcu to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz nitrix i cell mass. Zrobilem sobie z tego cykl i efekty sa porazajace:) dorzuc do tego jakies bialeczko i bedzie pieknie