PDA

Zobacz pełną wersję : preparaty wspomagajace regeneracje stawow



Piterr
16-07-08, 21:17
Chcialbym je brac profilaktycznie, napiszcie jak w przeciagu roku by to wygladalo

Czupa360
16-07-08, 22:45
Na regenerację stawów dobra jest glukozamina(np. Artresan-sam stosuję) i podobno tran. Jeśli masz duże problemy ze stawami, to bardzo dobrym środkiem jest Animal Flex- znam parę osób które brały i wszyscy byli zadowoleni.

kox
16-07-08, 23:30
glukozamina, chondroityna.

tm7
16-07-08, 23:40
jesli chodzi o tran wie ktos cos wiecej na ten temat czy moze miec jakis wplyw na stawy ??

kox
17-07-08, 00:03
czesciej stosowany na serce, miazdzyce, obniza poziom złego cholesterolu poniewaz zawiera omege 3. na stawy tez jest stosowany ale w <mniejszym stopniu> bo zawiera wit D głownie to tylko prowitamina ;). jezeli na stawy to owiele lepsza glukozamina ale oczywiscie tran mozemy stosowac profilaktycznie.
<najlepszy olej z watroby wieloryba>

Punisher
17-07-08, 09:35
Tylko pamiętaj, że glukozaminę stosuje się długoterminowo.

Piterr
17-07-08, 16:02
glukozamina mi nic nie pomogla, przymierzam sie do kupna animal flexa tylko ze strasznie drogie to jest

vlk
17-07-08, 16:20
moim zdaniem nie ma supli dobrych na stawy

]czasem flex i drugi supel z universala przynosil mi drobna ulge. ale nie zawsze. to strasznie droga zabawka. stawy trzeba leczyc, a suplementy na wiele sie nie zdadza. taka jest brutalna prada.
zamiast tego polecam dbanie o regeneracje i odpowiednie rozciaganie i rozgrzewanie calego ciala przed treningiem. pilnowanie techniki... wtedy powinno byc ok.
jedzenie supli na wszelki wypadek? szkoda kasy.

pl69
17-07-08, 16:36
joint therapy ( o ile jesscze jest na rynku )

pimols
17-07-08, 18:41
joint teraphy tzreba 2 puszki zeby cos pomoglo flexa chyba tez;p dziennie mozesz wapno pic taka wieksza dawke tez cos pomoze;p

ciaastek91
17-07-08, 18:45
joint teraphy to chodzi o to, ze trzeba krecic gibony i opalac, to bedzie sie mialo zdrowe stawy.

kox
17-07-08, 19:35
ARTHRYL- bardzo dobry lek na stawy, nie wiem czy nie jeden z najlepszych mozesz go tylko dostac na recepte w aptece. mam pare saszetek w domu. jest to krystaliczny siarczan glukozaminy 1500mg.

pimols
18-07-08, 14:07
joint teraphy to chodzi o to, ze trzeba krecic gibony i opalac, to bedzie sie mialo zdrowe stawy.
ale to chyba ta nowa seria

Jonesons
19-07-08, 10:32
Jeżeli chcesz brać profilaktycznie to większość preparatów, dostępnych na rynku, jest w miarę "godnych" polecenia. Ja osobiście polecam osobny zakup w aptece: glukozaminy, kolagenu i witamin typu B

milan22
05-08-08, 01:04
a moim zdaniem bialko to bialko i wapn odgrywa najwieksza role w budowie i wzmacnianiu kosci a co za tym idzie stawów jesli bedziesz dostarczal odpowiednią ilosc bialka i wapnia i przed treningiem dobrze sie rozciagal to nic wiecej ci nie bedzie potrzeba....................