PDA

Zobacz pełną wersję : 8 minut z ABS



Dropss
16-07-08, 15:27
Mam pytanie do uzytkownikow ktorzy robili to cwiczenie bolal was kark gdy zaczynaliscie robic 8 minut z ABS?

Izba
16-07-08, 15:31
Nie, nic nie bolało.

ErWeider
16-07-08, 15:48
mnie bolal i to nawed mocno :) ale robie juz a6w

Bull1
16-07-08, 19:52
Mnie bolał kręgosłup w odcinku lędźwiowym.

alabruda77
06-03-09, 18:08
mnie bolał kark aż do tego stopnia aż nie mogłem zrobić

kulfon
06-03-09, 21:32
Nie podnosisz się z karku tylko z brzucha chodzi oto że kark w ogóle nie pracuje.
dłonie nie są na karku tylko koniuszkami palców dotykany szyji

yoshimitsu
07-03-09, 09:48
kark zawsze bedzie pracowal troche (przednie partie szyi) ,to normalne jest jak odrywasz glowe od ziemi ,przewarznie jak ktos nie ma przyzwyczajonego :smile: (kulfon jak ty to robisz ze wogole nie pracuje podkladasz sobie cos pod glowe zeby byla oparta i nie wisiala ?)

Dawid3635
17-03-09, 16:56
A ja mam pytanie troche inne, ale dotyczące ćwiczeń abs.
Na youtube są filmik jak to ćwiczenie się robi, gości którzy prezentują maja podobny brzuch do mojego. Tylko, że ja chce sobie pogłębić wgłębienia mięśni brzucha, żeby mieć taki bokserski brzuch. Brudy na kilka centymetrów.
Czy dzięki abs osiągnę cel?

motloch
17-03-09, 17:10
trening ABS jest stworzony głównie na mase, gdy bedziesz wykonywał cwiczenia prawidłowo technicznie i systematycznie bólu nie bedzie a brzuch bedziesz miał jak kaloryfer w hotelu "beskid" w Krynicy... hehehee

http://wdziek.info/abs-trening_miesni_brzucha.html

tu jest nawet w opszerny sposób opisane jak to sie robi... polecam, sam robie abs i nie nazekam tylko troche słabo ze mną z systematycznoscia ale i tak sa efekty.