PDA

Zobacz pełną wersję : Czy po cyklu kreatynowym dodać aakg lub spalacz?



QBAHC
16-07-08, 07:56
Witam!

Własnie skończyłem cykl na Animal Pumpie i jabłczanie kreatyny Cm3 Treca.
Dla regeneracji po cyklu mam białko, glutaminę oraz bcaa. Tu pierwsze pytanie: "Jak byście radzili brać bcaa? Przed i po treningu?"
Zastanawiam się nad zakupem aakg, lub wrzuceniem jakiegoś delikatnego spalacza.
Co byscie mi doradzili? Czy wogóle warto ten spalacz(jaki?) i aakg dodawać?
Czy wystarczy to co już posiadam.

Pozdrawiam!

Toma
16-07-08, 10:43
Jeśli chodzi o spalacz to l karnityna albo TSE to zalezy od tego ile masz do spalenia

pimols
16-07-08, 11:21
bcaa przed i po treningu
diete masz? a bialko w czasie cyklu tez wypadaloby xD

Hulk
16-07-08, 11:25
podaj ile maja kapsy BCAA i gluty
AAKG jest dobry jako pompa - mozna ja brac sama ale lepiej sie sprawdza przy kreatynie. a skoro skonczyles cykl to ja bym z AAKG poczekal do rozpoczecia kolejnego cyklu. po co Ci spalacz? masz problemy z tluszczykiem?

pl69
16-07-08, 11:28
hulk: aakg rowniez jest opolecane po cyklach z kreta gdyz wzmaga wydzielanie kreatyny endogennej ktore to wydzielanie jest hamowane przez krete egzo!

Hulk
16-07-08, 11:36
a czy ja mowie, ze nie ma jej brac? :) ja tylko zaproponowalem jak ja bym zrobil...

vlk
16-07-08, 13:43
QBAHC napisy jaki ma bzc cel treningow, bey tego trudno polecac i wskazywac suple. Brac mozesz wszystko. chodzi tylko o to, zeby to mialo jakis sens

Punisher
16-07-08, 14:43
Poczekaj z tym spalaczem, po okresie regeneracyjnym złap go.
Ja bym wziął sobie aakg by się milej ćwiczyło podczas tego okresu, potem wszedł na spalacz, a potem znowu jakiś cyklik.
Tylko na spokojnie to, nie ma co od razu się rzucać z kreatyny na spalacz i odwrotnie.

QBAHC
16-07-08, 18:30
Dzięki za odpowiedzi! Białeczko biorę cały czas. Chodziło o lekkie pobudzenie i utrzymanie efektów po cyklu.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

vlk
16-07-08, 19:18
utrzymanie efektow = regeneracja, dieta, treningi z glowa

pobudzenie... co powiesz na White Flood?

kox
16-07-08, 23:50
nie ma sensu odrazu ładowac spalacza i tak pozniom kreatyny po odstawieniu utrzymuje sie jeszcze.