PDA

Zobacz pełną wersję : cykl



Zenith
05-09-06, 20:33
co proponujecie na szybkie nabranie dobrej masy (miesniowej )
zaczynam ostro sie brac za trening
planuje :
* aminokwasy
* nitrobolon
* kreatyne
* bialko\masowka
nitro i kreatyne juz mam co by jeszcze wybrac zastanawiam sie nad kupnem gajner 1 vitalmaxa niezla cena i amino chyba megabola sa najtansze
oczywiscie odzywki w miare przystepnej cenie ...

dzieki za pomoc

mapet
05-09-06, 20:40
A jaki masz staż? Kompletnie nic o sobie nie napisałeś.

Zenith
05-09-06, 21:01
a więc tak mam 19 lat,ćwiczę już ponad dwa lata...wymiarów nie podam bo miarki jakoś znaleść nie mogę...wzrost 178cm i waga 78kg..tyle z badań pamiętam jeszcze.Czekam na odpowiedzi.Pozdr.

Jose
05-09-06, 23:18
kreatyna + transporter (tauryna,dextroza,carbo) + jesli potrzeba jakies uzupelnienie diety (bialko,gainer)

Zenith
06-09-06, 11:32
no tak a co z Nitro??? Kiedy brać w takim połączeniu???

u.waw.pl
06-09-06, 17:47
Piszesz, że kupiłeś kreatynę, ale monohydrat czy co ? Nitrobolon nic nie daje, jest przereklamowany na maxa. Jose Carbo przy treningu na masę trzeba brać zawsze, nie tylko wtedy, gdy robisz cykl z kreatyną. (uzupełnienie indeksu glikemicznego)

wojt1203
06-09-06, 18:21
u.waw.pl! Zgadzam się w 100% co do nitro. Przereklamowany nic nie dający suplement.

JOSE kreatyna + transporter (tauryna,dextroza,carbo)
Tauryne, dextroze nie koniecznie bym polecał. Nie potrzebne wydawanie pieniędzy.
Dostatecznie wspomożesz wchłanienie się kreatyny dostarczając organizmowi glukozy (np. sok winogronowy).

Wogóle polecam pić w cholere soku winogronowego przy cyklu z kreatyną.

Pozdrowionka;)

Jose
07-09-06, 18:47
Nitrobolon nic nie daje, jest przereklamowany na maxa.nitro 1 owszem ale nitro 2 to juz zupelnie inna sprawa...
Tauryne, dextroze nie koniecznie bym polecał. Nie potrzebne wydawanie pieniędzy.niby czemu nie potrzebne?
Jose Carbo przy treningu na masę trzeba brać zawsze, nie tylko wtedy, gdy robisz cykl z kreatynąmozna ale nie trzeba...

tomek.
07-09-06, 19:03
ja tez sie zapisuje do klubu "nitro - przereklamowany shit"

u.waw.pl
07-09-06, 19:05
Jose Carbo przy treningu na masę trzeba brać zawsze, nie tylko wtedy, gdy robisz cykl z kreatynąmozna ale nie trzeba...

Czym lepiej i szybciej uzupełnisz indeks glikemiczny ?

Jose
07-09-06, 23:01
czy Ty wiesz wogle co oznacza "indeks glikemiczny" ?

poczytaj tutaj : http://pl.wikipedia.org/wiki/Indeks_glikemiczny

u.waw.pl
07-09-06, 23:20
Nie rozumiem niejasności...

Indeks glikemiczny --> wydzielanie insuliny --> glikogen w mięśniach

A Carbo się idealnie do tego nadaje.

Jose
07-09-06, 23:46
nie jasnosc polega na tym ze nie ma takie stwierdzenia jak uzupelnieni indeksu glikemicznego....


A Carbo się idealnie do tego nadaje.nie mowie ze nie... chodzi po prostu o to ze nie jest koniecznie i nie trzeba go zawsze uzywac... bardziej przydatne carbo jest w sportach wytrzymalosciowych niz w silowni choc w silowni takze jest bardzo korzystne dla naszego organizmu ale nie stawiajmy go w swietle niezbednika kazdego kulturysty ;)