PDA

Zobacz pełną wersję : Przerwanie cyklu na kreatynie firmy Trec...



hans87
15-07-08, 11:39
Witam.
Od dzisiaj przerywam cykl na kreatynie, spowodowane to jest brakiem widocznych przyrostów i troche złym samopoczuciem. Po cyklu zauwazyłem przyrost siły i masy (niestety w brzuszek też poszło) ale bez rewelacji. Nie ukrywam, że powodem takich efektów mogła być kulejąca dieta:|

Teraz mam pytanie do was... Ile tygodni mam sobie zrobić luźniejszy trening?
Rozumiem, że co najmniej 40 dni musze sobie zrobić przerwe od krety... cos jeszcze trzeba zrobić?
I ostatnie pytanie, czy dobrze rozumiem że po jakims czasie wody ubędzie z organizmy i bedą spadki masy? proszę od odpowiedz na moje pytanie doświadczonych użytkowników. Pozdrawiam

Hulk
15-07-08, 11:43
spadki zawsze jakies sa po skonczonym cyklu...
ale jesli w trakcie 'luznego' treningu zarzucisz sobie jakies bialko i aminokwasy powinno nie byc tak zle...

kox
15-07-08, 12:14
a ile dni brałes ta kreatyne??

hans87
15-07-08, 15:23
a ile dni brałes ta kreatyne??

4 tygodnie

pimols
15-07-08, 15:38
bez diety nie spodziewaj sie kokosow no zrob se odpoczynek luzniejszy trening a potem mozesz normalny trening na mase tylko bez krety. przerwa tyle ile trwal cykl conajmniej mysle

pl69
15-07-08, 15:41
szczerze to cie nie rozumiem: o co tracic kase na krete skoro nawet podstawowej diety brak?

vlk
15-07-08, 19:50
hehehe

ja tez niewiele kumam

ale...bez diety to w ogole nie ma co podchodzic do kretki

a jesli chodzi o zle samopoczucie to moze byc wynikiem przetrenowania. kiedy ostatnio miales przerwe regeneracyjna?

hans87
16-07-08, 21:08
po jakim czasie schodzi woda z miesni po skonczonym cyklu???

kox
16-07-08, 23:47
kreatyna to nie SAA ze zejdzie nie wiadomo ile wody. trzymasz dobre zarcie, trening, do tego jakies aminokwasy i spadkow nie odczujesz.

hans87
17-07-08, 08:41
kreatyna to nie SAA ze zejdzie nie wiadomo ile wody. trzymasz dobre zarcie, trening, do tego jakies aminokwasy i spadkow nie odczujesz.


no tak ale mi nie zalezy zeby miec miesnie napompowane wodą... wiec sie pytam po jakim czasie ona schodzi. pozdro