PDA

Zobacz pełną wersję : Jablczan kreatyny, czy warto?



Kubak
14-07-08, 22:20
Witam!
Mam teraz staly dostep do silowni full wyposazonej , wiec mysle, ze to doskonaly czas aby rozpoczac cykl z kreatyna. Znalazlem cos takiego http://www.allegro.pl/item392628930_jablczan_tcm_kreatyna_hi_tec_4_6_kg_ miesni_.html
Teraz moje pytanie. Czy warto ? (17 lat, 2 lata cwiczenia w domu)
Czy moze odpuscic sobie?

pl69
14-07-08, 22:23
nie wierz tym reklamom, to zwykle mydlenie oczu... dieta dieta i jeszcze raz dieta plus gainer np. mass xxl

Kubak
14-07-08, 22:28
Nie nie, ja nawet nie czytalem tego co tam wypisuja :) Wiem , ze to pieprzenie takie.
Gainera stosuje Vitalmaxa Whey Pro 2, jednak mam taka genetyke (chyba) zwalona, ze nijak nie moge przytyc.
Diete juz probowalem, wytrzymalem 3 miesiace regularnego rygorystycznego spozywania :D Wiecej nie dalem rady, jednak wciaz jem to co najwazniejsze (jaja, ryz, kurczaka, sery biale) , po prostu nie mam tak scisle ustalonej diety.
Zawsze bylem bardzo szczuply (179 cm , 65kg), teraz juz widac wyniki mojego treningu 2 letniego, ale wiadomo, w domu beez calego sprzetu to nie to samo.
Ogolnie od pewnego czasu (6 miesiecy?) nie moge w ogole przytyc, tak jakbym osiagnal max. Dlatego zastanawiam sie nad kreatyna.

Hulk
14-07-08, 22:29
brales juz jakas kreatyne wczesniej?

pl69
14-07-08, 22:32
to wjedz na mono - 5g rano i 5 g po treningu przez 50 dni i wtedy 50 off-a sprawdzony sposob rozbuja kazdego, tylko nie dluzej niz te 50 dni (7tyg) bo potem klopoty z kreta endo

Kubak
14-07-08, 22:33
Nic nie bralem, od 3 tygodni pije codzien tego gainera. Od wczoraj chodze na silke i juz chodzil bede stale.
W domu mam gryf lamany, hantle 2x5 KG , drazek. Robilem przez 2 lata z przerwami sobie 30 minutowe treningi 5 razy w tygodniu. Brzuch w miare wyrzezbilem, biceps tez, klata zostala, znaczy rzezba jest, ale z masa gorzej.
Za pare dni przyjdzie mi do domku lawka pod sztange, 2x10 kg hantelki, 20 kg obciazenia i gryf prosty.
Przez wakacje 4 razy w tygodniu ogolnorozwojowy, z naciskiem na klatke.
W ciagu roku szkolnego 2 razy silka, 2 razy na tym co bede mial w domu.

MhL
14-07-08, 22:33
Dlaczego mydlenie oczu? Na poczatek mono bedzie w sam raz, pod dobra diete oczywiscie.

Sorki spoznilem sie z postem.

30 minut to troche malo

Hulk
14-07-08, 22:34
wiec zdecydowanie kup sobie mono - na tcm przyjdzie czas.
mono+gainer+dieta i beda efekty

Kubak
14-07-08, 22:36
Ktos moze zapodac linka do jakiegos dobrego mono? :)
I czy bede musial to z dexa laczyc dla dobrych efektow?
edit: http://www.allegro.pl/item398339522_vitalmax_monohydrat_kreatyny_400_kap s_w_wa.html taki moze byc?
a wlasnie i jeszcze jedno, za 3 tygodnie wyjezdzam na wakacje (2 tygodnie przerwy) no i wiadomo nie bede mogl na silownie chodzic... czy w takim wypadku przelozyc cykl na pozniej, czy 3 tygdonie , potem 2 przerwy i znow 3 ujda?
Czy moze zabrac kreatyne ze soba?

Hulk
14-07-08, 22:44
zielona Vitalmaxa jest jak najbardziej spoko
z jakim dexa chcesz to laczyc?? miales na mysli dekstroze?

Kubak
14-07-08, 22:45
No tak czytalem, ze aby kreatyna lepiej dziala to laczy sie wlasnie z tym, nie wiem w suplementacji jestem praktycznie zielony.

Hulk
14-07-08, 22:46
dekstroza to sam cukier - odpusc sobie
a 'zachwalaja' ja bo pewnie w magazynach im zalega :D

Kubak
14-07-08, 22:47
No ok, to jeszcze tylko chcialbym sie dowiedziec jak zrobic. Cykl 3 tygodnie i potem co na wyjezdzie? przerwac, czy brac ale np. mniej tylko? (nie 4 a 2 kapsulki na raz np.?) Czy juz sobie odpuscic i zaczac brac po powrocie?

pl69
14-07-08, 22:48
ja bym Ci polecil kretke hiteca 60zł za 500g a sam ja nawet po cyklu saa wrzucilem izdala egzamin an 4+ :) dekstroze sobie odpusc, to zwykla glukoza:)

Hulk
14-07-08, 22:50
ja na Twoim miejscu zabralbym kretke ze soba i na wyjezdzie chociazby aeroby pocwiczyl...

Kubak
14-07-08, 22:53
A jak z alko ? Bo wiadomo 2 tygodnie oboz w Grecji, cieplo , luzik z dala od domu. Zreszta wiece jak to jest. Napewno bede pil, i teraz pytanie, czy jest sens tak brac?
(znaczy ja duzo alko nie pije, 3 piwka i mam dobry humor na wieczor :))

Hulk
14-07-08, 22:55
jak pijesz sporadycznie to nie powinno byc problemu... ale jesli planujecie dluzsze libacje to odpusc sobie suplementacje i poczekaj do powrotu :D alkohol scina bialko

pl69
14-07-08, 23:00
nie chodzi o scinanie bialka glownie. chodzi przede wszystkim ze alko cholernie wybija wode z organizmu....

Kubak
14-07-08, 23:01
Moj post sie rozplynal chyba :D albo nie w tym temacie napisalem xD
w kazdym razie dzieki wszystkim , dostajecie sogi ofc, jako rewanz.

Hulk
14-07-08, 23:03
generalnie alkohol robi duze 'kuku' jesli starasz sie budowac mase miesniowa :D

PuaPAj
15-07-08, 15:35
Pijac duzo wody, utrzymujac odpowiednia diete to "kuku" od 3 piwek na wieczor bedzie minimalne

pimols
15-07-08, 15:58
na imprezie jak powiesz nie pije chodze na silke to jakas laska zazwyczaj madra sie na to moze dac poderwac ! mysle ze dostane za to soga i zaproszenie na slub albo chcoiaz ciasto slubne!

Kubak
15-07-08, 17:37
Tu nie chodzi o to. Przeciez pije sie dla wlasnego dobrego humoru :)
Cwicze tez dla siebie , glownie.

tm7
16-07-08, 14:31
pije sie dla siebie , ale ludzie cwicza z roznych powodow :D

milan22
05-08-08, 01:17
wrócmy do tematu jesli chcesz budowac mase to nie na
JACZANIE KREATYNY jabczan jest dobry na sile nawet bardzo dobry ale nie na zbudowanie masy jak juz mial bym wybierac to wzial bym sobie na poczatek mono albo creatine taurine + dekstroza chociaz ta dekstroza to szajs tyle ze ma jakies tam weglowodany ale i tak szajs raz kupilem ta wlasnie krete z dekstroza to dali mi k.......wa taka jak piasek nie wiem jak ja to moglem zrec jak na mase to polecil bym ci jakiegos gainerka z dieta a jak nie to tak jak mowilem kreatynke taurine lub mono najzwyklejsza do tego dietke i da ci wyyyyyyyyyyyyyyypas...!!!!