PDA

Zobacz pełną wersję : prohormon czy koks?? pomóżcie



bodzio2207
13-07-08, 11:40
Witam! Mam 16 strzałów deki (greckiej), 20 strzałów testosteronu (iran) i clomid. Posiadam jeszcze prohormony sus500. I teraz mam problem czy zażyć koksy czy prohormon. Możecie mi pomóc??

pl69
13-07-08, 12:26
napisz cos o sobie - wiek waga staz poprzednie cykle cel cyklu itp....

bodzio2207
13-07-08, 12:40
wiek 19 lat
staż 2 lata
wzrost 174 cm
waga 85 kg
bic 40 cm
poprzedni cykl był pół roku temu z deki i teścia

Rynju
13-07-08, 12:52
kiepskie ramie jak na taka wage i staz razem z dopingiem

bodzio2207
13-07-08, 12:59
ryniu możesz mi odpowiedzieć na moje pytanie a nie oceniać moje ramie!

terrorsiejem
13-07-08, 13:15
po wakacjach jak bedziesz miał zregenerowany organizm wziął bym najpierw ph a puzniej gdzieś w lutym dopiero robił cykl. Ale to moje osobiste spostrzeżenie :] Możesz byc jeszcze przyblokowany po ostatnim cyklu i ph mogą nie działac dlatego musisz troszke pobiegac wypocic sie porządnie przez wakacje i ruszac. A cykl na saa w lutym bo to bedzie akurat odpowiednia przerwa od ostatniego cyklu i bedzie w okresie odpowiednim dla robienia masy.

pl69
13-07-08, 13:33
ale przeciez ph = saa , inaczej mowaic ph to saa tyle ze w ladnym opakowaniu a dile sa na allegro :D

Moody
13-07-08, 14:13
No dokladnie roznica jest taka jak by porownywac dwie takie same rzeczy.. Masz sporo tego toworu to wal smialo deke z tesciem i zrob odpowiedni odblok

terrorsiejem
13-07-08, 16:36
ostatnio czytałem sporo o ph oczywiście wiedzy praktycznej na ten temat nie mam jeszcze ale ph to nie do konca saa. Jedne podobieństwo jest takie że działąją na te same receptory na które działąja saa. Jak wiadomo gdy miało sie jakieś cykle na saa ph nie działają lub ich działanie jest znikome ale... gdy wracamy z wakacji receptory są przeczyszczone i znowu są wrażliwe na słabsze odmiany testosteronu i dlatego najpierw lepiej robic cykl na ph (jak sie już je ma) a puzniej na saa poza tym od ostatnbiego cyklu mineło mało czasu i tym bardziej nie robił bym jeszcze kjolejnego cyklu na saa ponieważ deka utrzymuje sie we krwi do 15 miesięcy. Ja osobiście robił bym tak jak napisałem wcześniej ale to jest moja prywatna opinia i oczywiście możesz z niej nie korzystac.

Rynju
13-07-08, 17:59
odnosnie ramienia. chcialbym wiedziec wiecej o twoich przebytych cyklach, czy ten ostatni twoj to takze twoj pierwszy i jedyny?

bodzio2207
13-07-08, 18:39
tak tamten cykl był pierwszy i jedyny, oczywiście jak narazie:)

Rynju
13-07-08, 19:16
to mocno zaczales. Za mocno... Hmmm ph sie nie zajmuje ale tam tez odblokowanie jest potrzebne. Wiec poki co radze wbic sam koks

terrorsiejem
13-07-08, 20:01
ale teoretycznie jak by zrobił teraz cykl na ph a na saa dopiero za jakiś czas (jak pisałem) zdązył by sie odblokowac tym bardziej że ph nie blokują tak mocno jak saa.

pl69
13-07-08, 21:02
hmm moze i nie tak jak saa ale na pewno blokuja na tyle mocno ze komplesowe pct jest wska\zane

terrorsiejem
13-07-08, 21:35
tzn blokują. to nie tajemnica ale po ph saa działą a na odwrót już tak nie jest :] Chyba że zrobi sie cykle na saa i ph z głową.

binek123
13-04-09, 21:13
Witam z góry przepraszam że podepnę się pod temat bo nie chcę nowego zakładać,ale mam pytanie ponieważ chciałbym kupić sobie SUS500 tylko nie wiem czy to dobry pomysł tzn czy po nim można spodziewać się jakiś efektów.Wiem że dobra dieta czyni cuda staram się jak mogę.Ćwiczyłem z przerwami .W ostatnim okresie skupiłem się na zrzucaniu tłuszczu ponieważ bebzun tak mi urósł i naprawdę nie mogłem na siebie już patrzeć , wiecie rodzina ,wyjścia z kolegami .Ale zawsze interesowałem się kulturystyką i naprawdę fajnie jest widzieć dobrze zbudowanego faceta a nie z z wiszącym bebzunem.Więc wziąłem się za siebie i zacząłem chodzić z powrotem na siłownię Ciężko mi było ale brzuch już zrzuciłem jeszcze troszkę na dole fałdka została ale i tak jestem zadowolony ponieważ ważyłem przy wzroście 170 cm 82 kg a obecnie 71 kg (wiek 31 lat)
Dobra przejdę do sedna sprawy chodzi o to że przeglądałem sklepy z odżywkami i po przeczytaniu ulotki wpadł mi w oko właśnie SUS500 i zamierzam się z zakupem więc moje pytanie jest takie jak wyżej.Oczywiście odżywki były przeze mnie brane ale jakby to miało znaczenie to koksów nigdy nie brałem.Więc proszę o odpowiedzi ewentualnie jakie dawki tego przyjmować takie jak jest napisane czy można brać większe .Z góry dziękuję i pozdrawiam.

fallenursus
13-04-09, 21:38
Witam z góry przepraszam że podepnę się pod temat bo nie chcę nowego zakładać,ale mam pytanie ponieważ chciałbym kupić sobie SUS500 tylko nie wiem czy to dobry pomysł tzn czy po nim można spodziewać się jakiś efektów.Wiem że dobra dieta czyni cuda staram się jak mogę.Ćwiczyłem z przerwami .W ostatnim okresie skupiłem się na zrzucaniu tłuszczu ponieważ bebzun tak mi urósł i naprawdę nie mogłem na siebie już patrzeć , wiecie rodzina ,wyjścia z kolegami .Ale zawsze interesowałem się kulturystyką i naprawdę fajnie jest widzieć dobrze zbudowanego faceta a nie z z wiszącym bebzunem.Więc wziąłem się za siebie i zacząłem chodzić z powrotem na siłownię Ciężko mi było ale brzuch już zrzuciłem jeszcze troszkę na dole fałdka została ale i tak jestem zadowolony ponieważ ważyłem przy wzroście 170 cm 82 kg a obecnie 71 kg (wiek 31 lat)
Dobra przejdę do sedna sprawy chodzi o to że przeglądałem sklepy z odżywkami i po przeczytaniu ulotki wpadł mi w oko właśnie SUS500 i zamierzam się z zakupem więc moje pytanie jest takie jak wyżej.Oczywiście odżywki były przeze mnie brane ale jakby to miało znaczenie to koksów nigdy nie brałem.Więc proszę o odpowiedzi ewentualnie jakie dawki tego przyjmować takie jak jest napisane czy można brać większe .Z góry dziękuję i pozdrawiam.
stary w twoim wieku olej sobie te trucizny dla szczurow ktorymi sa ph, a o ile mnie muj stary lep nie myli sus500 to mieszanka 3ech roznych metylowanych substancji.Po tej stronie oceanu juz nie produkuja tego specyfiku :)Musialbym poszperac ,teraz nie moge w pracy siedze. Zaproponowalbym ci cos zdrowszego, i napewno w tym wieku polepszajacego zycie,ale zaraz mnie tu hjeny napadna:) ale wiesz co? wali mnie to;)

10-12 tygodni test entat 250mg bite raz na tydzien.
14 dni po ostatniej injecji testa 100mg clomida przez 3 dni. potem 21 dni po 50mg.
:happy:

uwazam ze jesli udalo ci sie tak zrzucic i odtluscic to znasz sie na diecie.Bo bez tego to nie ma sensu nic brac.

Rush
13-04-09, 21:53
Z tego co mi kumple mówili to ten sus500 to cos jak deka wsród sterydów,tego sie nie bierze samego tylko trzeba z innym ph połączyć.

fallenursus
13-04-09, 22:03
stary w twoim wieku olej sobie te trucizny dla szczurow ktorymi sa ph, a o ile mnie muj stary lep nie myli sus500 to mieszanka 3ech roznych metylowanych substancji.Po tej stronie oceanu juz nie produkuja tego specyfiku :)Musialbym poszperac ,teraz nie moge w pracy siedze. Zaproponowalbym ci cos zdrowszego, i napewno w tym wieku polepszajacego zycie,ale zaraz mnie tu hjeny napadna:) ale wiesz co? wali mnie to;)

10-12 tygodni test entat 250mg bite raz na tydzien.
14 dni po ostatniej injecji testa 100mg clomida przez 3 dni. potem 21 dni po 50mg.
:happy:

uwazam ze jesli udalo ci sie tak zrzucic i odtluscic to znasz sie na diecie.Bo bez tego to nie ma sensu nic brac.

poprawka, pmylilem sie, sust500 to pochodne od tren'u :) mowiac o 3ech metylach mialem na mysli sustenon(sostenon250) kiedys takie cosib bylo(o boze) w sprzedarzy :)
reszta mojego posta nadal wazna :P

binek123
13-04-09, 23:15
A możesz mi bardziej wytłumaczyć czemu SUS00 nazywasz świństwem dla szczurów?Może jest jeszcze coś innego dobrego.
Hm a do tych środków co mi napisałeś to raczej nie mam dostępu:cry:

fallenursus
13-04-09, 23:38
A możesz mi bardziej wytłumaczyć czemu SUS00 nazywasz świństwem dla szczurów?Może jest jeszcze coś innego dobrego.
Hm a do tych środków co mi napisałeś to raczej nie mam dostępu:cry:

pro-hormony-designer steroids, sa to normalne sterydo pochodne substancje ktore po przejsciu przez watrobe,czasami kilkakrotnym przerabia sie na steryd-w przypadku tego co podales-tren.oczywiscie ze w mniejszczej ilosci niz jakbys bral prawdziwy tren-ale jak watroba na tym ubolewa....rowniez zauwaz ze sa to srodki ktore dosc od niedawna powychodzily na rynek, i co chwila zmieniaja ich sklad bo orginaly zostaly zbanowane na rynku.Nie ma na ich temat zadnych badan laboratoryjnych itp itd,czyli w sumie nikt nie wie co po takim czyms moze na przyszlosc sie stac.gdzie wiekszosc steroidow istnieje od bardzo dawna(meta od lat 60tych np.)i skutki sa juz od dawna znane.testoster to cos co kazdy facet produkuje normalnie,a od 26-27roku zycia coraz mniej u wiekszosci meszczyzn.braki testosteronu mozna czasto zauwazyc przez czeste zmeczenie, klopoty ze spanie,problemy sexualne,depresja,szybsze starzenie sie itp itd..najlepiej isc do endokrynologa i zrobic dokladne badania calego panelu hormonalnego meszczyzny razem z tarczyca itd..jesli testy wykaza braki hormonalne,i lekaz sie zna na zeczy powinien prpzepisac hormono terapie.Przewaznie na poczatki przepisuja zele testorenowe(ktore i tak sa o kant dupy)ktore sie zle wchlaniaja i sa w zanizonej stezosci.a jesli lekaz wie oco biega to powinien przepisac zastrzyki.normalna hormonoterapia trwa ok 12 tygodni czasami dluzej,i sklada sie z tygodniowej injecji 125mg(ok) testosteronu,co spowoduje podwyzszenie i unormalizowanie stanu.to pomoze w poprawieniu stanu psychicznego takie faceta,poprostu zazcnie znowu funkcjonowac jak prawdziwy facet powinien.czasami przepisuja 200mg raz na 2 tygodnie test cypionate.na konie takiej terapi podaja clomid przez 4 tygodnie po 50mg dziennie.
ja przy 250mg na tydzien mialem dosc dobry przyrost miesnia,spadek tkanki tluszczowej i samopoczucie bylo bardzo dobre.skora sie poprawila,mniej smarszczek,bardziej jedrna i wyglada o wiele zdrowiej poprostu.po zaprzestaniu, niestracilem wagi miesnia, bardzo malo sily opadlo.ale to wszystko oczywiscie zalezy od stylu odzywiania sie itd itp...duzo wiecej mozesz dowiedziec sie szukajac w necie.