PDA

Zobacz pełną wersję : Spalanie brzucha



Pentacon
13-07-08, 11:58
Witam, mam 27 lat, od dawna sobie cwicze w domu, raczej dla relaxu i dobrego samopoczucia. W sredniej szkole pare razy bylem na silowni, ale nabawilem sie kontuzji zerwanego miescnia i podziekowalem ( wiadomo - poczatki i jak najwiekszy ciezar bez rozgrzewki ;) , jakos bardziej do gustu przypadlo mi cwiczenie w domu. Glownie robie pompki ( na jednej rece, lub po kilkaset na dwoch, podciagam sie na drazku, biceps, barki i tricepsy hantelkami 18kg, przysiady na jednej nodze z hantlami w rece, brzuszki na laweczce, i tzw nozyce na kolku ( stoje, zginam sie w pol, i rozjezdzam do uzyskania poziomu i spowrotem - nie na kolanach. No i teraz maly problem i prosba, poniewaz mimo iz mam mocne miesnie brzucha zarysowane , grzbiet tak samo, to ostatnimi czasy - przez zime, ze wzgledu na zmiane charakteru pracy przybralo mi sie troche przez siedzacy tryb i paskudne fastfoody ktorymi zmuszony bylem sie zywic - akurat tak wyszlo. Jak zima sie skonczyla, zywienie powrocilo do normy, w ciagu 2 mies stracilem 8kg, ale .... no wlasnie, na brzuchu na dole zostala mi oponka , a na grzbiecie z tylu paskudne dwa doleczki i conieco po bokach. Powiedzcie mi jak najlepiej to wykarczowac ? mam 176cm , waze teraz 70kg. Konkretna dieta ? brzuszki do upadlego ? chodzi o spalenie tamtych rejenow, glownie. Przedstawiam zdjecie jak wygladam, zarosniety tluszczem nie jestem, ale wlasnie ten brzuch na dole ... poradzcie cos

http://img147.imageshack.us/img147/5714/memr7.jpg

Moody
13-07-08, 15:49
nie no podoba mi sie Twoja sylwetka ale z brzuchem nie jest zle... Odpowiednia dieta malo tluszczu duzo bialka mozesz kupic jakas odzywke bialkowa i dobry trening

terrorsiejem
13-07-08, 17:29
słabo widac ten brzuch ale pewnie tak jak przy każdym spalaniu :) na poczatku a6w a potem poprostu brzuszki. Robisz tyle ile jesteś w stanie. Oczywiście bieganie mile widziane a interwały tym bardziej.

Moody
13-07-08, 17:48
ale po przez bieganie mozesz stracic mase

VegetaSSJ3
13-07-08, 18:05
Wcale nie masy nie stracisz podczas biegania wystarczy ze dobrze to zrobisz a mianowice tak bieganie 4x w tyg po 20 min i brzuch 3 x w tyg po 3 cw i bedzie rewelacja i nie zapominajac o antykatobolikach

terrorsiejem
13-07-08, 18:22
cukry proste i nie ma co sie telepac o mięśnie :]

Pentacon
14-07-08, 13:11
a skakanka ? mam w domu skakanke, przez ile skakac , jakimi seriami ? ktos probowal ? za bardzo nie mam gdzie biegac :|

Daro17
15-07-08, 13:43
skakanka też dobra ale lepiej pobiegać :)
Jak to nie masz gdzie biegac ?? ja to normalnie po ulicach biegam wcale nie musze w parku itp.

vlk
15-07-08, 20:42
nie no podoba mi sie Twoja sylwetka ale z brzuchem nie jest zle... Odpowiednia dieta malo tluszczu duzo bialka mozesz kupic jakas odzywke bialkowa i dobry trening

kiepskie te rady... a nawet fatalne

tluszcz na brzuchu jakos tak ma, ze schodzi jako ostatni

zamiast ciecia tluszczu w diecie polecam diete low carb czyli bialka i duzo dobrych tluszczy i prawie sladowe ilosci weglowodanow

do tego HIIT w dni wolne od treningow

Pentacon
15-07-08, 21:04
jezeli chodzi o bialka to czy moze byc ULTIMATE Whey Supreme Amino 2000 ? i jakie to sa dobre tluszcze? pytam akurat o to bialko, bo jest w tabletkach, nie lubie koktaili :| i to jest jedyne co mi przez gardlo przejdzie ( nie sprawdzilbym sie w "nieustraszonych" )

vlk
15-07-08, 22:56
to sa aminokwasy, a nie bialko. jak nie lubisz koktaili to jedz poprostu wiecej ryb, drobiu itd. dieta lc i zwiekszone jedzenie bialka nie znaczy ze musisz jesc odzywki bialkowe. odzywki to ostatecznosc. nic nie zastapi diety i normalnego zarcia

dobre tluszcze? oliwa z oliwek, olej lniany, o 3 itd

poczytaj o dietach low carb

tm7
16-07-08, 14:14
cukry proste i nie ma co sie telepac o mięśnie :]
o co chodzi z tymi cukrami ?? mogl bys wyjasnic sprawe :)