PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odzywki?



dominikr6
11-07-08, 21:30
Witam wszytskich bardzo serdeczie jestem tu nowy i mam nadzije ze mi pomozecie. A wiec tak mam 182 cm wz waze ok 84 kg mialem do czynienia juz z slilownia cwiczylem kilka lat z tym ze byly tez przerwy aktualnie nie cwicze juz rok.Mam zamiar wrocic do cwiczen i mam do was pytanko jakie odzywki kupic zeby zrobic mase miesniowa i jednoczesnie spalic tlusczyk ktory sie nagrmoadzil przez rok pracy za kierownica. Pozdrawiam Dominik

Punisher
11-07-08, 21:51
Nie kupuj nic.
Poczytaj podwieszone o początkujących.

Ułóż dietę, a braki uzupełniaj odzywką białkową. Tyle wystarczy Ci na pierwsze dwa-trzy miesiące.

dominikr6
11-07-08, 23:55
z tym ze ja nie jestem poczatakujacy a odzywki chceilbym wziac w celach motywacyjnych dodam ze w domu mam silownie i sredni raz w tyg pojede pocwicze taka ogolno rozwojowka.Wiec jezeli ktos moze mi doradzic to bardzo prosze jaki zestaw odzywek zakupic??

Rynju
12-07-08, 00:03
odzywki musza byc dopasowane do twojej diety. Skoro masz juz roczne doswiadczenie dopracuj diete, dodaj odzywki do uzupelnienia a z suplementow mozesz siegnac po kreatyne

Punisher
12-07-08, 00:25
ryniu, źle zrozumiałeś. On ćwiczył kilka lat, ale nie ćwiczy już rok i ma zamiar wrócić do ćwiczeń.

dominikr6, wracasz po rocznej przerwie, czyli jesteś znowu "początkujący".
Kreatyna najwcześniej za 3 miesiące. Odżywki jw.

Rynju
12-07-08, 00:33
aaaa nooo to prawda. Pomylilo mi sie ;)
No to zero kreatyny itp. Dieta + odzywki :)

dominikr6
12-07-08, 11:12
heheh chlopaki doswiadczenie z cwiczeniami mam nie mam zamiaru ukladac jakiejs specjalnej diety niegdy nie bralem zadnych odzywek na nich sie nie znam wiec czmy moglby ktorys z was napisac mi co mam kupic bardzo prosze

Punisher
12-07-08, 11:26
Przecież Ci napisałem, żebyś kupił białko. Ale dieta to podstawa.

**:)**
12-07-08, 14:03
przez pierwsze 3 miechy nie kupuj żadnych odżywek przez ten czas lepiej wydaj kase na zdrowe zarcie

pl69
12-07-08, 16:47
sport-dieta-trening-suple - taka kolejnosc..... choc ja jak wrcalem po 8 miechach po kontuzji to od razu xpand i KO olimpu :)

Moody
12-07-08, 18:36
kup jakies odzywki zeby Cie kleplo zebys czul roznice itd.. ale co jest Twoim celem? masa? rzezba?

dominikr6
13-07-08, 00:14
kolego chce zrobic czysta mase miesniowa i zrzucic troszke tluszcu przerobic go na miesien:lol:

dominikr6
14-07-08, 23:07
koledzy jestem zdecydowany na zakup odzywek wiec prosze pomozcie mi cos dobrac chce zeby to byly odzywki z gornej polki! wiec tak intersuje mnie bialko jakis dobry spalacz cos na sile moze xpand? jakies aminokawasy wszytko ogolnie co dobre dla rozwoju misni chcailbym ze by to wszytko moznabylo ze soba laczyc! Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze

mały huba
14-07-08, 23:17
Nie przerobisz tłuszczu w mięśnie :] To zupełnie inne rzeczy. Mam dla Ciebie złą wiadomość, żeby zyskać mięśni trzeba dostarczyć organizmowi nadwyżkę kalorii(co łączy się także z obrastaniem w tłuszcz).Żeby zgubić tłuszcz trzeba dostarczyć organizmowi mniej kalorii niż potrzebuje(co wiąże się z utratą tkanki mięśniowej).Jeśli chcesz przypakować i równocześnie coś zgubić proponuje zajrzeć do działu doping albo trzymać dietę na małym plusie kalorii, dodać jakieś konkretne suple ( np. shock +storm , dobre białko typu gold whey bądź matrix 5.0 , isocool, pro longatum, porządne aminy np. animal nitro extend, jakąś glutaminę i jazda. Pamiętaj jednak ,że bez porządnej diety i treningu te suple o kant dupy można rozbić ;)

dominikr6
14-07-08, 23:30
tak mam to czywiscie na uwadze dieta juz jest brzuch codziennie robiony i wiem ze latwo nie bedzie ale dam rade upary jestem i konsekwentny w zalozonych celach a zaden koks w gre nie wchodzi guwna nie ruszam! Dzieki Pozdrawiam!