PDA

Zobacz pełn± wersję : łokcie



perła
10-07-08, 23:18
Witam po dłuuugiej przerwie!!!

Miałem przerwę nie tylko na forum ale również na siłowni. Nie wiem czemu ale nie mam motywacji a chcę chodzić bo wiem że muszę co¶ ze sob± zrobić ponieważ przy wzrosćie 181 cm waże 63 kg. No ale zacznijmy tytułowy temat. Ostatnio chodziłem sobie do pracy ponieważ s± wakacje wiadomo chciałem zarobić. Pracowałem przy workach i ostatnio "zawiasy" na łokciach nie nachodza mi często na siebie i przy prostowaniu lub skrzywianiu ręki odczuwam ból a chcę zacz±ć ćwiczyć i nie wiem czy nie będzie mi to przeszkadzało. Żeby nie było takiego przypadku że będe wyciksał na ławce i nagle "zawiasy" mi sie zaskocz±. Chociaż z tym ciężarem co podnoszę to i tak mi się nic nie stanie jak mnie przygniecie. Wiecie może ja mi pomóc ??

Hellmut89
10-07-08, 23:41
Przed treningiem dokładnie porozci±gaj ręce i dobrze je rozgrzej jak to nic nieda to nasmaruj jak±¶ ma¶c±, zakup sobie jaki¶ sci±gacz na ręke i kup sobie glucosamine olimpa.

lityn
11-07-08, 11:24
albo poprostu zrob sobie kilka jakis lightowych treningow zeby przyzwczaic lokiec do przeciazen :) jesli nie pomoze moja ani hellmuta rada to chyba bedziesz musial zrobic sobie przerwe. pozdro