PDA

Zobacz pełną wersję : mono z wyższej połki



ciaastek91
09-07-08, 16:47
Mam zamiar zakupić jakąś kreatynę mono, ale chodzi mi tutaj o produkt jakieś bardziej ambitnej firmy niż Olimp czy Vitalmax (nie umniejszając obu).
Czy mono z Universala jest produktem godnym polecenia?
A może jakieś inne propozycje?

Dodam, że to będzie trzeci (w sumie chyba nawet czwarty ;p) cykl na mono.

kox
09-07-08, 16:57
hehe 4 cykl na mono ;) i kopie cie jeszcze?? z vitala mono to jedna z tanszych olimpa sam brałem moge polecic natomiast universala moim zdaniem sa wszystkie suple dobre i warto sprubowac ale mono Animala w poruwnaniu do innych cen jest droga ale duzo jest pozytywnych opini na jej temat. . a z jakiej firmy juz brałes??

ciaastek91
09-07-08, 16:59
jakby mnie nie kopało, to bym nie brał ;]
brałem 2 razy olimp(w sumie to brałem 3x ale nie pamiętam czy ten pierwszy cykl skończyłem :D) i raz zieloną vitalmaxa.
a no i cena nie ma dla mnie znaczenia.

Romek
09-07-08, 17:27
ja bym wzial na Twoim miejscu cos mocniejszego np x-panda :D

Symu
09-07-08, 17:28
http://www.creapure.com/english/20/index.htm

tu masz wszystkie firmy które posiadają creapure bezpośrednio od producenta. Niektóre chyba biorą od posredników np. universal, ale wiem, że universala jest bardzo dobra bo sam ją miałem. Crepure ma trochę inną konsystencje niż normalne mono. Sam kupuje niedługo prolaba bo jest b.tanio na allegro i zobacze czy wyglada tak jak to universala.

ciaastek91
09-07-08, 17:49
chyba zdecyduje sie na universala albo wlasnie prolaba.
ale chcialbym jeszcze cos do tego dorzucic, tylko niebardzo wiem co. moze jakies aakg albo mhm no nie wiem...

Symu
09-07-08, 18:22
No ja jade KA+ mono prolaba+ZMA+ NAG+ xtend (lub jakies inne aminki)

Cel cyklu: zobaczyć jak sprawdza się NAG + aminki :)

pl69
09-07-08, 18:38
INKOSPOR - nic dodac nic ujac - cena okolo 85zł za 500 g - polecam , wg mnie nejlepsze mono na ryku od lat

fernando2000
09-07-08, 19:13
brałem uniwersala kreatyne, w sumie na cyklu zrobiłem 10kg na klate w wycisku, zaznacze, że siła jest dla mnie priorytetem potem masa.
Po cyklu czułem, że siła nie jest taka jak na cyklu ale siła nie spadła, trochę masy mi spadło.

Teraz polecałbym ci zebys zrobil cykl mono z jablczanem

ciaastek91
09-07-08, 19:18
wlasnie tez myslalem nad takim rozwiazaniem.
pewnie mi poleca tcm treca, a ja raczej nie ufam tej firmie, nie wiem czemu.
wolalbym jakies inne.

Punisher
09-07-08, 19:42
Jest pełno firm z tcm.
Też bym na twoim miejscu pocisnął na tcm lub mono+tcm, w zalezności jak wyglądała twoja dotychczasowa suplementacja.

A czemu miałoby mono nie kopać? Jak są odpowiednie przerwy to czemu nie?
Ja mam w szafie też mono universala 400g i pojade sobie na tym po wakacjach.
Na pewno będzie ok
Wg mnie creapure np olimpu to strata kasy. Jakieś nijakie to mono wg mnie.

Symu
09-07-08, 20:01
Teoretycznie z tej samej fabryki, ale olimpa jakoś ostatnio unikam, może za sprawą tanszych amerykańskich supli.

ciaastek91
09-07-08, 20:57
ej dobra nie spamowac w moim temacie, tylko lepiej poczytam na temat jakis ewentualnie jablczan :D

pimols
09-07-08, 21:00
creapure jest lepsze od 250 mesh czyu to to samo ocb:P etc bo i tak kupie universala 1000g mono ale to tak z ciekaowsci:P

Symu
09-07-08, 21:01
olimp chyba wychodzi najtaniej lub cubed z sana. NO i obydwu firmom ufam.