PDA

Zobacz pełną wersję : słabe efekty po treningu



rash1
09-07-08, 16:29
ostatnio zauwazylem ze po treningu moje miesnie nie sa tak napompowane jak wczesniej, a nastepnego dnia nie mam juz prawie zakwasow, zastanawiam sie czy nie czas zeby zmienic trening ale nie bardzo mam jak bo jedyne co moge zrobic to mienic kolejnosc wykonywanych cwiczen ze wzgledu iz cwicze na domowej silce a nie mam tyle sprzetu. Czy da to oczekiwany efekt??

Damian st-ce
09-07-08, 16:33
Myśle że coś zawsze to da, ponieważ zaskoczysz ćwiczony mięsień. Jeśli możesz zmień obciążenie i ilość powtórzen.

MhL
09-07-08, 16:41
Zmien kolejnosc wykonywanych cwiczen. Organizm sie przyzwyczaja. Na jednym treningu max jedziemy 8 tygodni(sa wyjatki).
Doloz ciezar, zrob przerwe pozadna.
Wrocisz do formy, beda efekty.

RobBob93
10-07-08, 08:16
Ja bym Ci doradził nie wprowadzać zbędnych zmian w treningu. Skróć przerwę między seriami, zwróć uwagę na technikę i tempo wykonywania ćwiczeń i zastosuj zasadę "wymuszonych powtórzeń".

I POD ŻADNYM POZOREM NIE ZAPRZESTAWAJ TRENINGÓW, BO TYLKO STRACISZ FORMĘ!!

lityn
10-07-08, 11:25
jesli cwiczysz juz jakis czas to miesnie mogly sie juz przyzwyczaic do wysilku i dlatego nie wystepuja juz zakwasy ale mysle ze zmiana treningu to dobry pomysl. pozdro

tm7
10-07-08, 11:40
mozesz sprobowac bardziej intensywnych treningow , zmiana treningu tez czasami daje dobry efekt, ja tak mialem z bicepsem, a na poczatku nie wydawal mi sie to dobry pomysl :)