PDA

Zobacz pełną wersję : nadgarstek



Minias
09-07-08, 09:14
witam, mam taki problemik z nadgarstkiem a minanowicie przy robieniu bicepsa sztanga łamana zaczyna mnie bolec, wiec zaczołem go cwiczyc i po paru ruchach zaczeło mi cos przeskakiwac w nim. Nie odczuwam bólu jak to przeskakuje ale wydaje mi się że mi się ociera kość o kość i nie chciałbym sobie zjebać nadgrastków. Macie pomysła co z tym zrobić? DO doktora raczej nie pójde bo mieszkam w Londynie a jak pójde do tego tutaj to da mi paracetamol ( jak na wszystko bo to złoty lek... ;) ). Kumpel coś mi mówił że może tabletki warto brać co uzupełniają płyny w woreczkach stawowych? Z gory dziękuję za pomoc.

Romek
09-07-08, 09:58
moim zdaniem nierozgrzewales nadgarstkow i dostales jakiejs kontuzji.Pij mleko,narazie niedawyrezaj nadgarstkow a pozniej rob rozgrzewke ale taka porzadna.Ja bym tak zrobil specjalista tez nie jestem wiec moge sie mylic. POZDRO 600 ;D

Fubu111
09-07-08, 10:33
Właśnie jak kolega wyżej powiediał: Uraz nadgarstka. Zwiększ sporzycie wapnia w diecie idź najlepiej do lekarza on ci coś poleci. Przy treningu prponuję lepsze rozgrzewania nagarstków i uzywanie frotek(mi to pomaga bo utrzymuje te stawy cieple).

Kamilss
09-07-08, 13:52
Mam też chyba to samo. Gdy ćwicze ze sztangą to boli i gdy ruszam w kułko nim bez ciężaru to czuc jak koście strzelają :P
No i myślę że własnie on jest nierozruszany bo coraz bardziej to zanika.

Damian st-ce
09-07-08, 15:29
Powodem może być brak rozgrzewki, albo nie ćwiczysz nadgarstków i przedramion. Radziłbym Ci zrobić przerwe w treningach.

Minias
09-07-08, 18:16
co do rozgrzewki nadgarstków to miałem ale słabą, spróbuje ją wzmocnic, przedramie zaczołem ćwiczyć od niedawna ale właśnie mi przeskakuje jak ćwicze :/ no spróbuje wziąść tabletki na wzmocnienie stawów może coś pomoże, jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to piszcie

Fubu111
09-07-08, 18:59
uzuywaj frotek

Kilu
09-07-08, 20:57
Wapno niema tu nic do rzeczy. Najlepiej jak byś jadł "nóżki" domowej roboty zawierają właśnie ten element który zapobiega twoim dolegliwością

Minias
10-07-08, 08:24
a jak nie mam jak jeść nózek domowej roboty co są jakieś inne preparaty na to? Np widziałem duuzo różnego rodzaju preparatów na wzmocnienie stawów i coś mi się wydaje że może to pomóc, ale nie jestem pewnien...

tm7
10-07-08, 10:44
a jak robisz bica hantlami to tez ci przeskakuje?? , jesli nie to cwicz narazie hantlami , robienie bica sztanga obciaza bardzo nadgarstki i stawy lokciowe

Damian st-ce
10-07-08, 11:11
Najbardziej obciąża, gdy robi się Biceps sztangą prostą, a On robi łamną. Przerwa i coś na wzmocnienie.

tm7
10-07-08, 11:18
Najbardziej obciąża, gdy robi się Biceps sztangą prostą, a On robi łamną. Przerwa i coś na wzmocnienie.
no to tez fakt, nie wziolem tego pod uwage

toxic
10-07-08, 11:39
Mnie tez tak bolalo ale wiesz zmniejsz ciezar... po jakims czasie powinny ci sie wyrobic ... ja teraz juz robie normalnym na modlitewniku mnie zawsze bolaly.. wiec mozesz zrobic pare treningow nawet bez tego cwieczenia i bedzei ok i zawsze dobrze rozgrzewaj :) pozddro :)

Minias
10-07-08, 21:54
jak robie chantlami to jest w porządku więc będę robił dalej, co do ciężaru to nie chce zmiejszać bo wiem że biceps może jeszcze wyciągnąć więcej więc musze wzmocnić nadgarstki i jakieś maści wypróbować oraz tabletki na wzmocnienie woreczków stawowych możliwe że to pomoże.

Daro17
11-07-08, 10:28
jak nie masz nóżek domowej roboty to zrób sobie zwykłą galaretkę i jedz w dużych ilościach ;] Chodzi o żelatynę która jest zawarta w tych produktach. Korzystnie wpływa na stawy :)