PDA

Zobacz pełną wersję : Chce przytyc



Dziadek15
08-07-08, 14:34
witam. Mam zamiar przytyc i czy na sniadanie bym jadl zupe mleczna, na obiad jajko jedno i ryz i po silowni z 2 jajka i wiecej ryzu czy bym przytyl jak bym tak jadl

*TERRORBLADE*
08-07-08, 14:53
Bardziej chaotycznego zapytania nie widzialem ... a o lukach w Twoim profilu juz nie wspomne ...

grzesiek7124
08-07-08, 16:33
witam. Mam zamiar przytyc i czy na sniadanie bym jadl zupe mleczna, na obiad jajko jedno i ryz i po silowni z 2 jajka i wiecej ryzu czy bym przytyl jak bym tak jadl
Aby przytyć musisz jeść więcej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie energetyczne. Nic prostszego.
Żeby jednak nabrać masy mięśniowej trzeba trochę pokombinować. Nie wystarczy aby dieta miała dodatni bilans energetyczny, lecz musi być tak ułożona aby zawierała optymalne proporcje podstawowych składników odżywczych (białko, węglowodany, tłuszcze). Proporcje te zalżą od wielu czynników, a w szczególności od Twojego typu budowy, wieku, stażu treningowego, metabolizmu itp. Z dietą należy trochę poeksperymentować. Nie ma idealnej dla każdego, każdy jes trochę inny. Oczywiście aby to był przyrost masy mięśniowej musisz ćwiczyć.

Grzesiek.

Dziadek15
08-07-08, 17:41
mam 180cm waze 65kg i trenuje co drugi dzien (poniedzialek, sroda, piatek) po dwie godziny i mam 15 lat