PDA

Zobacz pełną wersję : BearShare 6 i UPLOAD!! Wrrrrr



Gutek912
08-07-08, 14:32
Witam!
A więc tak:
Mam radiówkę 1Mb rozdzielona za pomocą switha na 2 PCty. Moja matka na dole ma noon stop włączonego miśka nie ze względu na pobieranie tylko na gadanie z ludziami!! (według mnie bezsensowne gadać przez P2P bo po prostu do tego nie służy ale jeden ch...) Wtedy kiedy ona se gada to mi net okropnie muli, a że lubie se w CSa zagrać to mnie to Wk..dynerwuje... Tu pojawia się pytanie:


- Wie ktoś może jak wyłączyć ten cholerny upload?? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc! W przeciwnym razie pozostanie mi tylko opcja "popsuj miśka" ;D

*TERRORBLADE*
08-07-08, 15:29
Możesz jej przegryść kabel w womencie gdy podczas gry w CS'a nastapia lagi ;)
A tak to chyba masz programy typu: opiekun --> moze tam bedzie jakas opcja ograniczania transferu etc.
Bo program zablokujesz bez 2 zdań :)

Punisher
08-07-08, 15:36
Idzie zablokowac upload. Predkosc ustawiasz na 0. Kiedys tak robilem gdy uzywalem tego gówna, bo juz nigdy tego nie zainstaluje.

*TERRORBLADE*
08-07-08, 15:56
albo ...pousuwaj jakies pliki programu i mietus :P

Gutek912
08-07-08, 22:37
haha spoko ;D z tym przegryzieniem zajebiaszczy pomysł... nie ma co :P

*TERRORBLADE*
09-07-08, 09:16
ja tak robiłem ;) w szkole ;)
buhahahah ;D

ziegenhal
09-07-08, 16:56
No do cs fps i ping najwazniejszy:] , tak czasem sobie mysle , ciekawe jak bym wygladal gdybym przesiedzial na siłowni tyle godzin co przesiedzialem na cs'sie:p , normalnie pudzian bym był :p ale nie powiem skilla mam :P

*TERRORBLADE*
09-07-08, 17:47
Ooo wiele wody w rzece Warcie upłyneło od czasu kiedy z ekipa babalismy godzinami w kafejce internetowej w CS ... stare dobre czasy , aż łezka sie w oku kręci ;)