PDA

Zobacz pełną wersję : o co chodzi?



Romek
07-07-08, 14:25
Super seria 1 - uginanie ze sztangą i wyciskanie w wąskim chwytem - 4 serie x 5-8
Super seria 2 - uginanie ze sztangielkami i wyciskanie francuskie leząc - 4 x 8-10
Super seria 3 - uginanie ze sztangielkami w na ławce skośnej i prostowanie na wyciągu 3 x 10-12
Super seria 4 - uginanie na modlitewniku jednorącz i prostowanie jednorącz w opadzie tułowia ze sztangielką 2x15



mogly mi ktos to wytlumaczyc o co w tym chodzi bo jakos nie moge sie polapac ?

Damian st-ce
07-07-08, 15:18
Superseria - Polega na wykonywaniu dwóch ćwiczeń na antagonistyczne grupy mięśniowe(jak np. unoszenie przedramion-na bicepsy i prostowanie rąk na wyciągu-na tricepsy)po jednej serii każdego z nich bez przerw lub z niewielka przerwą wypoczynkową między nimi.

Czyli:

Super seria 1 - uginanie ze sztangą i wyciskanie w wąskim chwytem - 4 serie x 5-8

1.Robisz serie uginania ze sztangą.
2.Robisz serie wyciskania waskiego.
3.Robisz serie uginania ze sztangą.
4.Robisz serie wyciskania waskiego.
5.Robisz serie uginania ze sztangą.
6.Robisz serie wyciskania waskiego.
7.Robisz serie uginania ze sztangą.
8.Robisz serie wyciskania waskiego.


I to sa cztery serie.

Romek
07-07-08, 15:47
to znaczy ze mam robic raz uginanie ramion a pozniej z malym odpoczynkiem albo odrazu wyciskanie waskim chwytem i to jest jedna seria dobrze zrozumialem ??

ziegenhal
07-07-08, 16:15
to znaczy ze mam robic raz uginanie ramion a pozniej z malym odpoczynkiem albo odrazu wyciskanie waskim chwytem i to jest jedna seria dobrze zrozumialem ??
Dokladnie , lepiej nie odpoczywac:P

pl69
07-07-08, 16:21
tak jest, super serie to laczenie cwiczen na ten sam miesien lub antagonistyczny