PDA

Zobacz pełną wersję : co mam zrobic?



777wiesiek777
06-07-08, 11:38
mam 14 lat.
jak moge szybko spalic tłuszcz z brzucha...
tylko brzuch mam gruby, a reszte normalną...
robie brzuszki ćwicze na atlasie, ławeczce i nic nie daje;/

pl69
06-07-08, 11:42
biegaj duzo, plywaj jesli masz gdzie i unikaj slodyczy

Danek1990ex
06-07-08, 11:45
Ja kiedy ćwiczyłem przed każdym treningiem brzuch i jeśli miałem jeszcze siłę to i po nie musisz bardziej ćwiczyć innych partii mięśni bo to nie da dużych efektów będziesz tylko zrzucał tłuszcz z np. ramion także skup się na brzuszkach przed i po a reszta normalnie

Tu się daje sog-i,

Ewka
06-07-08, 11:52
A6W ? Samego brzucha nie zgubisz. Jak będziesz gubił brzuch to "przy okazji" stracisz też trochę tłuszczyku z reszty ciała.

terrorsiejem
13-07-08, 20:51
w tym wieku tłuszcz ci jest niezbędny i narazie go nie spalaj jakoś szczególnie. Poprostu nie zwracaj na niego uwagi żyj jak żyłeś do tej pory :)

Rynju
13-07-08, 21:33
ty masz tylko 14 lat. Prawdziwa tkanka miesniowa u mezczyzn ksztaltuje sie jakos przy 16 roku zycia. :) Poki co mozesz sobie to potraktowac jako trzymanie sie w formie

PROZAC
20-07-08, 22:36
Na pewno nie ograniczaj jedzenia (chyba że jesteś bardzo gruby w co wątpię ;) bo jest Ci w tym wieku potrzebne wiele składników odżywczych do rozwoju. O kulturystyce nie ma co myśleć w tak młodym wieku. Najpierw musi Ci się ukształtować układ kostny. Jeżeli bardzo chcesz zgubić ten tłuszczyk z brzucha to tak jak pisali powyżej bieganie i basen ale brzuszki... to jest mit!!! Brzuszki napinają dolne partie mięśni brzucha ( te poniżej gumki od bielizny ;] Dobry jest drążek i podciąganie kolan do klatki albo lepiej wyprostowanych nóg do kąta 90 stopni. Możesz też położyć się na podłodze na wznak i obie nogi jednocześnie podnosić do góry a opuszczając nie opierać o podłogę, dopiero po skończonej serii. To daje prawdziwe efekty na górne (bardziej widoczne) partie mięśni brzucha. Wyczytałem w Men's Helth że przysiady mają bardzo duży wpływ na sześciopak. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć ale też nie testowałem.