PDA

Zobacz pełną wersję : Wyciąg ocena



ziegenhal
04-07-08, 21:20
Witam co sądzicie o tym wyciągu :
http://allegro.pl/item391096657_wyciag_treningowy_masiv_wolnostojacy .html
Marbo ma w takiej samej cenie ale bez dolnego . Interesuje mnie tlyko wolno stojący. Ma tylko szeroki chwyt :] , długość trzpienia na ktorym jest mocowany cięzar wynosci 34 cm. Moze ktos sie wypowie , bo to rozstrzygnie czy go kupie czy nie :]

tm7
04-07-08, 21:44
pisze ze gratis tez dostaniesz trojkatny uchwyt , chociaz pewnie i tak jest wliczony w cene :P , mnie sie podoba :) , tylko ze bedziesz musial sobie jeszcze obciazenie dokupic wiec troche kasy wydasz :( , węższy uchwyt mozesz sobie sam zrobic

007
05-07-08, 05:02
Gościu ma jeszcze w sprzedaży taki mocowany do ściany za jakieś 160 zł.Kupiłem go i ci o nim opowiem.

Realizacja zamówienia-chyba 8 dni

jakość- dobra choć słabo pomyślane

drążek jest wąski ale ja się na tym nie podciągam tylko wiosłuje i tricka pompuje

110 kg wytrzymuje przy wiosłowaniu (więcej nie próbowałem)

ten profil co jeździ po nim ciężar trzeba smarować ( nawet cicho pracuje jak jest nasmarowane )

na zdjęciu były takie zapinki a dostałem jakiś zawinięty w ślimaka drut

kółka są plastykowe na łożyskach i nawet to pracuje ( ten plastyk jest nawet w miarę wytrzymały)

linka jest gruba i zaciśnięta spinkami ale odstają pojedyncze druciki na końcówkach i wbijają się pod skórę.

musiałem przerobić podpórkę pod nogi (wysunąłem do przodu o około 40 cm)

ogólnie po przeróbce to jestem zadowolony,a jeśli chodzi o podciąganie to tylko sztywny drążek (wyciągi linkowe,atlasy coś mi nie leżą za bardzo )

tm7
05-07-08, 12:21
mimo wszystko lepiej jest jak są kółka metalowe na łożyskach , bo po jakimś czasie wiadomo ze się zużywają