PDA

Zobacz pełną wersję : rzeźba czy masa ??



michall35
03-07-08, 16:09
zastanawiam na kupnem gainera Mass xxl 3kg tylko po przeczytaniu paru postów mam wątpliwości czy mnie nie zaleje ??
Typ ektomorficzny-18 lat 56 kg rok na siłce i według mnie troche za mało masy.
Nie mam uwidocznionych mięśni na klacie mim że cwicze i tak sam jest z brzuchem mam troche mięśni ale np. na brzuchy mam trochę tłuszczyku który mi je zasłania(jest on widoczny przy zgiętym brzuchu bo jak stoje jest ok) i mam pytanie czy mimo tego ze jestem chudy gainer mnie nie zaleje-większy tłuszcz lub brzuch ?
Co lepiej w mojej sytuacji kupić Gainer czy może jakąś odżywkę z większą ilością Białka-rzeżba ??

Symu
03-07-08, 16:52
Ile masz wzrostu??? Ale na 90% wcinaj bo coś czuje że jesteś bardzo chudy.

Punisher
03-07-08, 16:56
Jeżeli jesteś ekto, to jedynie rozwiązanie to gainer. W nic innego nie opłaca się inwestować.

Nie przejmuj się brzuchem. Tylko pracuj nad nim, a będzie tylko lepiej.

m@bi
03-07-08, 22:23
albo masz 150 i 56kg to dobra waga albo jestes strasznie szczupły ^^ 56kg to dziewczynki waza :D:D

tm7
04-07-08, 00:37
jak sie siedzi to często tak jest ze skóra sie falduje na brzuchu i sie wydaje ze jest sie grubym , z jednej strony cos w tym jest bo mozna by spalic ten tluszczyk co jeszcze zalega , ale jak sie wstanie to tak jak mowisz jest juz wporzo :D

michall35
04-07-08, 12:05
mam 170 cm :) i prowadze aktywny tryb życia - pływanie, gra w pilkę ,siłownia oczywiście nie wszystko w jednym dniu.