PDA

Zobacz pełną wersję : Ile razy w tygodniu



kokos02
03-07-08, 15:44
Mam pytanie ile razy w tygodniu trening

staż 7 miesięcy

Hulk
03-07-08, 15:50
zadaj sobie pytanie - a ile mozesz?

kokos02
03-07-08, 15:55
ja bym mógł od poniedziałku do piątku.


ale jak bedzie najlepiej??

lukemaster
03-07-08, 15:59
od poniedziąłku do niedzieli...a tak na powaznie to jak na amse to 3-4

Hulk
03-07-08, 16:03
a co to ma do rzeczy? jak masz okazje to cwicz od poniedzialku do piatku
lukemaster to nie ilosc treningow a ich jakosc swiadczy o tym co zyskamy na silowni

tm7
03-07-08, 23:29
hmm 3-4 ale chcialbym robic z 6 ale nie wiem czy by to na dobre wyszlo :(

lukemaster
03-07-08, 23:45
hulk widac ze masz zerowe pojęcie....a powiedz mi kiedy regeneracja mięsni??jak bys cwiczył codziennie co??na mase 3 max 4 razy i nie psiz takich głupot bo zal to czytac...

lityn
04-07-08, 00:14
zgadzam sie z lukemaster. mie masz pojecia.... liczy sie to zebys w ciagu tych 3 treningow w tygodniu dal miesnia jak nawiekszy wycisk. no i oczywiscie okres regeneracji miesni. niektore miesnie regeneruja sie po 2-3 dniach a co niektore potrzebuja nawet 6-7 dni... wiec jesli bedzie cwiczyl 5 razy w tygodniu i bedzie dawal miesnia wycisk to miesnie nie "odpoczna" i mozna nabawic sie kontuzji.

Ewka
04-07-08, 07:00
Dokładnie. Ja też zasuwałam 5 dni w tygodniu z wolnym weekendem, ale okazało się, że mięśnie nie mają kiedy się zregenerować, więc od przyszłego tygodnia robię przerwę w środku tygodnia :)

Hulk
04-07-08, 08:31
hehe, no i chlopaki na mnie wsiedli :)
wszystko zalezy od tego jakie partie miesni sie cwiczy - wiadomo, ze miesnie musza sie zregenerowac...
poza tym lukemaster juz sie przyzwyczailem do tego, ze Ty do kazdego na forum masz jakies "ale" wiec nie bede dalej ciagnal tematu :D

prokopek
04-07-08, 10:05
toć można ćwiczyć 6 dni w tygodniu ... po prostu każdego dnia inna partia mięśni. I mięśnie się regenerują gdyż ćwiczone są tylko raz a nie 6 razy.

Hulk
04-07-08, 10:33
wlasnie staram sie to chlopakom wyjasnic... :)

lityn
04-07-08, 11:50
no chyba ze tak jesli chodzi o taki sposob to ja nie mam nic przeciwko :) jesli komus jest tak wygodniej to sobie cwiczy w ten sposob :) pozdro.

Hulk
04-07-08, 11:53
ale co ja tam moge wiedziec - w koncu nie mam pojecia :D

lukemaster
04-07-08, 11:54
prokopek a powiedz mi czy jak cwiczysz klatke to triceps ci nie pracuje:D? to jak on sie ma regenerowac...:)?więc nie widze sensu cwiczenia codziennie innej parti jeszcze sie z takim treningiem nie spotkałem ....kazdy ci powie ze łączy sie razem różne partie mięsni po2 podczas cwiczenia parti x zwiększa się ukrwienie parti y i po parti x cwiczysz partie y bo jest dobrze ukrwiona itd zresztą proponuje zeby wypowiedział sie w tym temacie jakis moderator i zobaczymy czy ja mam racje czy ty...i hulk nie mó ze jae po kazdym bo jak czytam co ty piszesz to ..wiesz potem przyjdzie jakis nowy na forum spyta sie jaki trening na mse a ty mu napsizsz cwicz od poniedizłąku do niedizeli..chłopak se to wezmie na powaznie..i co...więcej sobie krzywdy zrobi niz to będzie warte dlateg najpierw sie doinfrmuj w pewnych kwestiach a potem ludziom doradzaj co i jak..

tm7
04-07-08, 11:58
tylko ze jesli hulk cwiczyl 5-6 dni w tygodniu i taki trening na niego najlepiej dziala i mial przyrosty to nie widze sensu zeby go namawiac zeby cwiczyl tak jak wszyscy to zakladaja :)

Hulk
04-07-08, 12:07
widzisz lukemaster, ale to Ty zalozyles, ze on szuka treningu na mase :)
poza tym moja pierwsza wypowiedz byla troszke sarkastyczna jak bys nie zauwazyl :)
on nie okreslil, zadnych celow, ani nie powiedzial nic o sobie, a zapytal ile razy ma cwiczyc :)
i na koniec - jesli juz jestesmy przy wypowiedziach - to raczej Twoje sa na takim poziomie, ze uszy wiedna... ale niewazne koniec tematu - nie zasmiecajmy chlopakowi watku

007
05-07-08, 05:18
Można ćwiczyć codziennie,żaden problem.

Nawet dwa razy dziennie,sześć dni w tygodniu

Element treningów cyklicznych.

Wystarczy,czy sprecyzować jak się to robi i w jakim celu ?